Tinkamai išplanuotas būstas – tai, kuo pasidžiaugti gali ne visi. Pakankamai nemaža dalis žmonių gyvena senuose namuose arba nuomojamuose butuose. Todėl dažniausiai prisitaikoma prie jau esamo išplanavimo. Pavyzdžiui, pernelyg žemas lubas galima vizualiai paaukštinti pasitelkus pagalbines priemones. Vienos iš tokių – vertikalios žaliuzės ar kitos langų uždangos (daugiau apie jas sužinokite Domuslumina.lt).

 

Priemonių tipo pasirinkimas

 

Tiems, kuriems aktuali žemų lubų problema, rekomenduojama rinktis kuo vertikalesnio dizaino priemones. Pastarųjų išties pakankamai nemažai: širmos, žaliuzės, užuolaidos ir pan. Galimybės išties didelės. Tarkime, jei langai yra dideli, verta išbandyti iš Rytų kilusias širmas. Jos užtikrina patikimą apsaugą nuo saulės ir suteikia privatumo. Be to, šias uždangas paprasta perslinkti į norimą padėtį, taip prisitaikant prie iš lauko sklindančių spindulių.

 

Kitos priemonės, puikiai tinkančios žemose erdvėse, yra vertikalios žaliuzės. Daugiau apie skirtingus jų pasirinkimus sužinokite Domuslumina.lt. Priklausomai nuo interjere vyraujančio stiliaus ir norimo sukurti įvaizdžio, galima pasirinkti skirtingo pločio juostas. Siauresnės suteikia elegancijos, subtilumo, todėl puikiai tinka klasikiniame ar kitame prabangiame interjere. Tuo tarpu platesnes juostas verta rinktis tiems, kurie mėgsta modernesnes, minimalistines detales.

 

Na ir dar vienas uždangų variantas, padedantis sukurti vizualiai aukštesnį kambarį – užuolaidos. Tai bene populiariausias visų laikų pasirinkimas. Asortimente galima rasti didžiulį audinių pasirinkimą: nuo minimalistinių vienspalvių – iki žvilgsnį prikaustančių išsiuvinėtų metalizuotais siūlais ar dekoruotų prabangiais raštais.

 

Raštų įvairovė

 

Nepriklausomai, jus domina vertikalios žaliuzės, širmos ar užuolaidos, prieš įsigyjant atitinkamas priemones verta atsižvelgti ir į jų audinių raštus. Daugiau apie juos sužinokite Domuslumina.lt. Patariama, kad jie būtų vertikalūs. Tai padeda suteikti dar geresnį efektą. Puikus pavyzdys – įvairaus pločio linijos, vertikaliai išdėliotos figūros ir pan.

 

Žemų lubų problema gali būti išspręsta pakankamai nesudėtingai. Tinkamai parinktos langų uždangos padeda jas vizualiai paaukštinti, todėl patalpa atrodo daug patraukliau, ištaisomas disbalansas. Norimas priemones paprasta išsirinkti iš plataus jų pasirinkimo: žaliuzės, užuolaidos, širmos ir dar daugiau. Jos ne tik padeda sukurti stilingą interjerą, bet ir pasirūpinti, kad komfortiška gyvenamąja aplinka.