stalo įrankių rinkiniai, išplauti indai, virtuvės reikmenys

Kai galvojame apie gražius namus, pirmiausia tikriausiai kyla svetainės vaizdinys. Tačiau iš tiesų estetikos atžvilgiu svarbi kiekviena namų patalpa ir net detalė. Kaip pastebi indų salono „Žana“ specialistai, net stalo įrankių rinkiniai gali nulemti tai, kaip patys gyventojai ir jų svečiai jausis patalpoje. Tad apgalvoti ir investuoti verta į kiekvieną virtuvės elementą.

 

Visa ko pradžia – baldai ir spalvos

 

Tai, ar kokia nors patalpa yra graži, priklauso nuo galybės niuansų. Visgi vienas detales pastebime gerokai greičiau nei kitas. Tai nulemia jų dydis ir spalva. Tad baldai ir sienų, grindų spalva – tai vieni labiausiai reikšmingų dalykų.

 

Pasistenkite, kad jūsų virtuvėje baldai būtų maksimaliai patogūs ir funkcionalūs. Jie turi patikti jums patiems. Panašiai ir su dažais ar grindų danga: reikėtų pasirinkti tai, kas traukia pačių žvilgsnį, kas džiugina vos užsukus į virtuvę.

 

Smulkūs elementai – tai, kas užpildo tarpus

 

Jei virtuvėje matosi tik patys baldai ir plikos sienos, grindys, čia bus paprasčiausiai nyku. Jaukumui detalės yra būtinos. Parduotuvių „Žana“ komandos teigimu, žavesio patalpai gali suteikti ir tinkamai parinkti stalo įrankių rinkiniai, ir įvairiausi indai, kitokie virtuvės reikmenys.

 

Jei lentynos laisvos, kodėl ant jų nepridėliojus dailių molinių puodynių, metalinių puodų, vazų, įvairių mielų dubenėlių ir lėkštelių? Jos aplinkai suteikia savitumo ir jaukumo, paverčia nykias patalpas gyvenama erdve. Panašiai yra ir su įrankiais – kartais net ant stalo palikti jie tarsi kviečia užeiti, prisėsti, pasimėgauti tiek gardžiu maistu, tiek bendravimu.

 

Dažnai manoma, kad virtuvėje ir kitur tiesiog būtini nefunkcionalūs niekučiai, tokie kaip įvairios skulptūrėlės. Tai nėra tiesa. Jos nebūtinai kuria jaukumą – tai gali tapti paprasčiausios netvarkos priežastimi. Tad nepersistenkite – nebent norite virtuvėje pristatyti unikalią savo kolekciją.

 

Chaosui namuose ne vieta

 

Jei norite estetiškos virtuvės, be tvarkos neišsisuksite niekaip. Kai virtuvėje tvyro netvarka, chaosas, gražiųjų detalių paprasčiausiai nesimato. Įmantrūs stalo įrankių rinkiniai, užsakyti iš tokių salonų kaip „Žana“, prabangūs ar žaismingi baldai, mieli kilimai, dekoro detalės – jei norite, kad jie būtų pastebimi, visuomet palaikykite tvarką.

 

Susikurti dailią, širdžiai mielą gyvenamąją erdvę yra rimtas uždavinys. Visgi jis tikrai įgyvendinamas – tereikia atidumo, nuoseklumo ir dėmesio visoms detalėms.