interjeras

Nors šiandien labiau populiarus modernus interjero stilius, vis dar atsiranda ieškančių klasikinio baldų varianto. Klasikai priklauso vintažas, masyvūs baldai, raižiniai ir dailios rankų darbo dekoracijos. Tokius miegamojo baldus rasti yra gerokai sunkiau nei bene kiekviename salone eksponuojamus skandinaviško stiliaus komplektus. O ką daryti tiems, kurie namus įsirengti nesenstančia klasika?

 

Kokius pasirinkti baldus?

Kad miegamajame vyrautų visada prabangiai ir romantiškai atrodantis vintažas, vertėtų rinktis sendintus masyvius baldus. Tokiomis savybės taip pasižymi „Ashley“ baldai, eksponuojami amerikietiškų baldų salone „Adorno“. Didžioji dauguma pagaminti iš tamsaus medžio, vaškuoti, puošti įvairiomis drožinių dekoracijomis, elegantiškais medžio linkiais ir ornamentais.

Amerikietiški baldai „Adorno“ taip pat pasižymi subtilia elegancija. Nors sako, kad vintažas yra kelių skirtingų stilių derinys, norintiems susikurtų prabangų miegamąjį, siūloma geriau rinktis šiai namų erdvei sudėliotus komplektus. Į juos neretais atvejais įeina ne tik milžiniška lova, su aukštu ir išskirtinai dekoruotu galvūgaliu,  bet ir elegantiškas suoliukas, senovinio stiliaus komoda, veidrodis bei naktinės spintelės.

Vintažiniam stiliui pasiekti taip pat rekomenduojama rinktis baldus, kurie dekoruoti lietais raižiniais, dengti dirbtine oda, galima gėlių motyvai medžio raižiniuose. Staliukų, komodų paviršiai dekoruoti marmuru taip pat puikiai tiks kuriant senovinį interjerą. „Ashley“ baldai išsiskiria ne tik masyvumu, bet ir detalumu. Dekoracijos traukia žvilgsnį, atrodo romantiškai. Tokio tipo baldais prekiauja būtent „Adorno“ baldų salonai.

 

Papildomos miegamojo interjero detalės

Amerikietiški baldai „Adorno“ siūlo ne vieną ir ne du funkcionalius ir prabangius miegamojo baldų komplektus, tačiau baldai dar ne viskas. Subtilios romantikos į patalpą įnešite pasitelkę ir kitas detales. Su jaukumu ir romantika dažnai siejamos užuolaidos, tačiau jas vertėtų derinti prie pasirinktų baldų apdangalų spalvų. Taip pat kilimai – minkšti, puošti ornamentais, pastelinėmis spalvomis. Didesni ir mažesni. Verta paminėti ir veidrodžius, kurie ne visada įeina į bendrus vintažinių miegamojo baldų komplektus, tačiau yra labai svarbi interjero dalis. Šie turėtų būti puošti marmuriniu arba mediniu rėmu.

 

Labai svarbu, kad patalpos neapkrautumėte. Rinkitės esminius miegamajam reikalingus baldus, tačiau taip pat palikite nors kiek laisvos erdvės. Visgi, miegamasis – tai ne svetainė, o erdvė skirta poilsiui.