Virtuvėje praleistas metas – gali tapti tikrų magiškų skanumynų išradimais ir ne tik. Tačiau pabaigus atradimų laikotarpį, tenka pripažinti – visur karaliauja netvarka. Ir parodyk, tą išskirtinį, kuris mėgsta vėliau šveisti, valyti spintelės, stalus ir plauti grindis. Valymas niekada netaps pramoga, tačiau jis gali tapti paprastesniu, jei išnaudosi visas galimybes.

 

Valyk išmaniai

Virtuvės komplektas – su ar be indaplovės? Amžinas klausimas, norint iš anksto suplanuoti šią erdvę. Jei svarstai, ar derėtų atsižvelgti į jos teikiamą naudą – sutaupytą laiką. Indų blizginimas, seno maisto krapštymas nuo lėkštės – tiesiog ne tau? Rinkis modernų variantą, tačiau vis dėlto nauja indaplovė ne tik užims vietą, bet taps papildomomis išlaidomis.  Yra ir daugiau priemonių, kaip galima valyti tausojant savo jėgas, būtent tada reikia pasitikrinti, ką siūlo interneto platybės.

 

Būk pasiruošęs

Jei jau pagaliau nusprendei, kad metas eiti ir tvarkytis. Pasiruošk tam. Nenaudok senų skuduriukų, šepetukų ir kitų priemonių, kurie jau netinkami naudojimui. Su senais užtruksi ilgiau ir gali nepasiekti tinkamo rezultato. Virtuvės komplektas – tai ne tik baldai, bet ir iš anksto suplanuoti darbai.

 

Šeimos nariai – gali tapti pagalbininkais

Kaip priklauso namų šeimininkei – visąlaik šeimos nariams burbi, kad niekas šiuose namuose nepadeda tvarkytis? Nesiskųsk, o imkis planavimo. Paprastas sąrašas darbų ant šaldytuvo durų gali padėti pakeisti esamą padėtį. Svarbiausia, viską atlikti tinkamai – su šypsena veide. Muzika, bendri darbai, o vėliau pasilepinimui – pramogos, gali suteikti visai kitokį darbo įspūdį. Išmokti darbais mėgautis reikia laiko ir pastangų, kad visiems būtų gerai. Gal vienas šeimos narys mėgsta lankstyti su šluota, tai kitas, kaip tik lengviau sudės nešvarius indus į indaplovę. Išmokite su šeimos nariais mėgautis mažais darbais kartu.

 

Virtuvės komplektas turi būti sukurtas būtent pagal tavo poreikius. Kad prieskoninė būtų šalia gaminimo zonos, o indų laikymo zona netoli – valymo ar indaplovės. Planavimas gali užtrukti, tačiau jei daiktai neturės savo vietos, tai gali atimti dar daugiau laiko.