išskleidžiamas stalas, transformuojamas stalas, transformuojami baldai

Po sunkios darbo dienos norime grįžti į namus, kuriuose būsime apsupti jaukumo ir patogumo. Tačiau kartais tai yra sunku įgyvendinti mažame būste. Erdvėje, kur kiekvienos dekoro detalės išdėstymas yra labai svarbus, paprasčiausiai nėra vietos klaidoms. Blogai pasirinkus baldus ar jų vietą kambaryje, pakankamai vietos neliks jo gyventojams. Jeigu stinga idėjų, kaip išspausti kiekvieną įmanomą laisvą centimetrą, vertėtų atkreipti dėmesį į daugiafunkcinius transformuojamus baldus. Vienas geidžiamiausių tokių baldų yra išskleidžiamas stalas. Pateiksime 4 priežastis, dėl kurių verta įsigyti transformuojamus baldus.

 

Universalumas ir praktiškumas

Šie baldai pasižymi dideliu universalumu ir praktiškumu. Transformuojami baldai būna įvairių dydžių, sudedamųjų dalių, tad juos galima kambaryje išdėstyti patogiausiu įmanomu būdu. Pavyzdžiui, lentynos, kurias pakabinsite ant sienos, vėliau gali prisijungti prie komodos ar būti stalo dalimi. Valgomojo stalą suskleiskite ir jis pavirs mažesniu kavos staliuku, o jei už jo norėsite pasodinti šeimą, jis akimirksniu taps dideliu valgomuoju stalu.

 

Modernumas

Tam, kad galėtumėte sutalpinti viską, ko reikia, pamirškite senas ir gremėzdiškas spintas bei komodas. Nauji ir modernūs transformuojami baldai neužims pusės kambario, tačiau juose tilps viskas, ko reikia. Jų dizainas yra protingas ir dažniausiai juose nerasite kažko, kas būtų perdėta, nereikalinga ar neturėtų aiškios funkcijos. Todėl išskleidžiamas stalas atrodys pakankamai minimalistiškai, tačiau turės užslėptų stalčiukų ar nišų, o švariomis linijomis pasižyminčios spintos viduje gali būti net lova.

 

Lengvas perkėlimas iš vienos vietos į kitą

Kaip jau minėjome, transformuojami baldai susideda iš kelių dalių, todėl juos išmontuoti ir sudėti vėl yra labai paprasta. Be to, ši savybė ypač praverčia, jeigu baldus reikia pervežti iš vienos patalpos į kitą arba tiesiog apkeisti vietą kambariuose. Kadangi šie baldai beveik neturi papildomų dekoro elementų, pridedančių baldui svorio, jie yra pakankamai lengvi ir patogūs transportuoti.

 

Patikimumas

Nepaisant to, kad transformuojami baldai yra lengvi, tačiau jie pagaminti iš tvirtų ir kokybiškų medžiagų, todėl galite nesibaiminti, kad išskleidžiamas stalas po kelių panaudojimo kartų nebesusiskleis ar lentynos sulūš nuo poros enciklopedijų. Balduose sumontuoti patikimi ir išbandyti mechanizmai, kurie užtikrins patogų, saugų ir sklandų naudojimąsi ilgus metus.