šviestuvai internetu, namų apšvietimas, šviestuvai

Apšvietimas patalpai yra toks pat svarbus kaip ir sienų apmušalai ar baldai. Dauguma net nesusimąstome, kad jis gali ne tik pagerinti ar pabloginti kambario išvaizdą, vizualiai padidinti ar sumažinti patalpą, bet netgi paveikti nuotaiką ir savijautą. Jei darosi sunku užmigti, ar priešingai – nuolat trūksta energijos, neretai gali padėti toks paprastas dalykas kaip šviesa. Šviestuvai internetu iš salono „Ekoliumenas“– patogi išeitis norint sutaupyti laiko planuojant kokybišką namų apšvietimą.

 

Apšvietimas ir sveikata

Patalpų apšvietimas ir jo atspalvis yra ne tik skirtas patogumui, bet taip pat veikia žmogaus psichologiją ir sveikatą:

  • Natūrali (saulės) šviesa daro mus laimingesnius ir mažina depresijos simptomus. Ji sureguliuoja biologinius laikrodžius, todėl taip pat gerina miego kokybę.
  • Žalsvo atspalvio šviesa ramina ir skatina bendrauti, todėl tinka ir svečių kambariui, ir miegamajam.
  • Švelni raudona šviesa gerina nuotaiką, bet ryški – kuria įtampą.
  • Apšvietimas gali daryti įtakos ką, kiek, kaip greitai mes valgome. Šviesioje patalpoje valgome lėčiau, mažiau.
  • Geriausiai poilsiui nuteikia gelsvos spalvos šviesa. Ji neaktyvina ir neblaško.
  • Mėlyna šviesa didina produktyvumą ir energingumą, todėl trukdyti užmigti gali ir mėlynos spalvos šviestuvai. Internetu prieš miegą besinaudojantys žmonės itin dažnai susiduria su miego sutrikimais, kadangi dauguma telefonų, kompiuterių monitorių skleidžia būtent šios spalvos šviesą.

 

Įrengti tinkamą apšvietimą su salonu „Ekoliumenas“– nesunku

Tam, kad namuose sukurtumėte gerą apšvietimą, tereikia atsižvelgti į kelias svarbiausias detales:

  • kokia patalpa bus apšviečiama. Kiekvienas kambarys turi skirtingą paskirtį, nuo jos priklauso šviesos kiekis ir atspalvis.
  • galite naudoti kelis apšvietimo šaltinius vienai patalpai. Pavyzdžiui, virtuvei papildomas lemputes po spintelėmis, vonioje – šalia veidrodžio.
  • nepamirškite, kad tokios namų vietos kaip laiptai, virtuvė, darbo kambarys turi būti apšviestos itin gerai.

Jei patys neišsirenkate šviestuvo, užsukite į saloną „Ekoliumenas“ Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Šiauliuose. Salonai siūlo didelį šiuolaikiškų ir kokybiškų prekių asortimentą, o juose dirbantys specialistai padės išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį produktą. Tiems, kurie tiksliai žino, ko nori ir siekia sutaupyti laiko, siūloma patogi išeitis – šviestuvai internetu. Įsigytas prekes galėsite atsiimti salonuose arba jas nemokamai pristatysime paštu per 2–5 darbo dienas.

 

Įvairiaspalvis, skirtingo intensyvumo, tačiau pagal kambario paskirtį pritaikytas apšvietimas suteiks namams žaismingumo ir padės geriau išnaudoti kiekvieną patalpą. Šviestuvai – ne tik interjero puošmena, bet ir svarbus faktorius veikiantis jūsų nuotaiką ir savijautą.