TV staliukai, namų kino sistema, interjeras

Televizija yra vienas paprasčiausių ir populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Grįžus namo po darbų nereikia niekur eiti, kad galėtume atsipalaiduoti ir pailsėti po sunkios dienos, pabūti kartu su šeima. Todėl išsirinkti kur ir ant ko stovės namų „kino teatras“ yra svarbu. Laimė, kad dabar TV staliukai yra gaminami įvairiausių formų, stilių, dydžių ir spalvų. Pateikiami keletas patarimų, kaip išsirinkti sau tinkamiausią.

 

Pirmiausia – patogumas

Vienas svarbiausių dalykų – staliukas turi būti jums patogaus aukščio, kad sėdėdamas ant sofos ar krėslo nejaustumėte, kad televizorius yra per aukštai ar per žemai.

Taip pat baldas neturėtų užgriozdinti patalpos, apsunkinti praėjimų. Tačiau mažas kambarys nereiškia, kad turite atsisakyti savo svajonių televizoriaus, kartais užtenka tik rasti tinkamą televizorius staliuką: išsirinkite kompaktišką baldą, geriau aukštesnį vietoj platesnio, pagalvokite, gal įmanoma pastatyti jį kampe ir taip sutaupyti vietos.

Nuspręskite, ar staliuke reikalinga vieta daiktams pasidėti. Jei turite garso kolonėles, papildomą vaizdo aparatūrą, o galbūt DVD diskų ar žaidimų kolekciją, apgalvokite, kur visa tai dėsite.

 

Ne mažiau svarbu – kambario ir baldo dydis

TV staliukai turi užtikrinti ne tik tvirtą, patikimą pagrindą televizoriui, bet ir atrodyti gražiai, papildyti, o ne gadinti interjerą. Įsitikinkite, kad staliukas yra tiek ilgiu, tiek pločiu didesnis už televizorių.

Kitas svarbus dalykas staliukas turi išlaikyti televizorių. Prieš pirkdami, pasidomėkite, kokiam svoriui išlaikyti skirtas baldas.

Prieš renkantis bet kokį baldą patartina atsižvelgti į patalpos dydį, nes baldas neturėtų sumažinti kambario. Taip pat dideliems kambariams netinka per maži staliukai, kadangi šie didelėje erdvėje tiesiog vizualiai pradings.

 

Išvaizda: stilius ir medžiagos

Staliuko išvaizda – kiekvieno pirkėjo skonio reikalas. Geriausia, žinoma, rinktis staliuką, kuris atitiktų jūsų kambario interjerą, derėtų prie jau turimų baldų. Pasirinktos neutralios šviesios, vientisos spalvos padarys kambarį didesnį, šviesesnį ir erdvesnį. Tamsių atspalvių TV staliukai su medžio motyvais, ornamentais suteks patalpai elegancijos.

Yra tikrai didelis medžiagų pasirinkimas: medis, laminuoto medžio drožlių plokštės, stiklas. Medis – klasika, įneš interjerui elegancijos. Stiklas – modernu, tačiau jei turite mažų vaikų, jo reikėtų vengti, kadangi gali dužti, o smulkios šukės sužeisti vaikus. Atspariausios aplinkos poveikiui – medžio drožlių plokštės.

 

Išsirinkti tinkamą staliuką televizoriui – svarbu, tačiau nesudėtinga. Tereikia atsižvelgti į televizoriaus ir patalpos dydį, interjerą, savo poreikius ir galėsite džiaugtis savu kino teatru neišeidami iš namų.