Širmos, gėlė, siena

Siūlomos Domuslumina.lt širmos yra ne tik funkcionalus ir gražus kambario interjero dizaino akcentas, tačiau dažnai yra naudojamos kaip kambario pertvaros. Šis baldas gali lengvai paversti vieną kambarį dviem, tuo pačiu papuošdamas Jūsų namus. Širmų pasirinkimas yra didelis, jos gali būti gaminamos iš įvairių medžiagų, priklausyti skirtingiems tipams ir būti įvairios stilistikos, todėl jas išsirinkti gali būti gana sudėtinga. Šiame straipsnyje aptarsime šio baldo privalumus ir patarimus, į ką atkreipti dėmesį jį renkantis.

 

Baldas, skirtas privačiai erdvei sukurti

 

Galbūt Jūsų namą ar butą projektavęs architektas ir galvojo, kad miegamojo įrengimas svetainės erdvėje yra tikrai gera idėja, tačiau atėjus svečiams ne visada galite dėl to jaustis patogiai, ypač, kai lova sujaukta. Domuslumina.lt širmos yra skirtos didesnės patalpos padalijimui į mažesnes, todėl tokioje situacijoje Jums labai pagelbės. Įprastai šis baldas naudojamas darbo erdvės atskyrimui miegamajame arba svetainėje, sukūrimui atskirų miegamųjų erdvių broliams ar sesėms, kurie dalijasi vienu kambariu.

Taip pat širma yra populiarus pasirinkimas tose patalpose, kuriose reikia privatumo persirenginėjant drabužius.

 

Stilinga interjero detalė

 

Širma gali būti ypatinga interjero detalė. Renkantis ją parduotuvėje svarbu nepamiršti, kad ji turi derėtis prie Jūsų namų bendro interjero dizaino. Kita vertus, šis baldas gali būti patalpos akcentas, nes viena širma gali būti ištapyta kaip gražiausias paveikslas, kita gali provokuoti iššaukiančiomis spalvomis, arba būti visiškai neutrali ir susilieti su sienų spalva.

 

Širmų tipai

 

Tinklalapyje siūlomos Domuslumina.lt širmos yra skirstomos į tipus, atsižvelgiant į jų medžiagiškumą:

  • Shoji širma. Shoji širmą sudaro šviesai pralaidus ryžių popierius ir medžio rėmas. Šis baldas atsirado Japonijoje, kur buvo sukurtas kaip stumdoma pertvara, skirta atskirti svetainę, miegamąjį, kitas gyvenamąsias zonas.
  • Audinių širma. Šią širmą sudaro medinis ar metalinis rėmas bei prie jų pritvirtinti audiniai. Šio baldo privalumas, kad audinius galima nuimti ir, esant poreikiui, išskalbti.
  • Širma su nuotrauka. Šią širmą paprastai sudaro medinis arba metalinis rėmas ir tvirtas, storas drobės audinys, ant kurio yra perkelta nuotrauka. Tokia širma gali būti gaminama pagal užsakymą, pasirenkant Jūsų norimą piešinį, nuotrauką, tekstą, kad dizainas atitiktų arba kontrastuotų su Jūsų esamais interjero sprendiniais.
  • Lakuota širma. Tokio tipo širma būna pagaminta iš medienos bei padengta laku. Paprastai jos būna stilizuotos įvairaus tipo piešiniais.
  • Rankomis tapyta šilkinė širma.

 

Širma yra be galo naudingas baldas. Ji ne tik padalins erdvę, bet užtikrins privatumą, paslėps netvarką ar tiesiog bus puiki dekoratyvinė detalė. Todėl neabejotina, kad jį verta įsigyti ir džiaugtis šia puikia namų aplinkos puošmena.