užuolaidos Kaune, klasikiniame interjere

Ar Jūsų namuose vis dar kabo išblukusios pilkos spalvos naktinės užuolaidos, tačiau niekaip neišmąstote į ką jas būtų galima pakeisti? Išmesti jų nesiūlysime, tačiau naujomis pakeisti jas visai apsimokėtų. Ne tik namai atrodys gaiviau ir nuotaikingiau, bet ir vidinė savijauta pasikeis. Kodėl? Šiemet užuolaidų mados numatomos itin ryškios, o spalvos ir raštai veikia ir žmogaus savijautą. Todėl šįkart pasakojame kokias rinktis, kad ne tik jaustumėtės gerai namuose, bet ir būsto atmosfera būtų pozityvesnė.

 

Raštų įvairovė

Spalvotos, ryškios ir margos užuolaidos Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir net mažesniuose miestuose pamažu užpildo langų uždangų salonų vitrinas. Ir rinktis tikrai yra iš ko. Populiaru šiais metais ir geometrinės formos, ir linijos, ir ornamentai, net ir jau kai kam spėję pabosti, gamtos motyvai. Tuo pačiu raštus galite derinti specialiai prie minkštųjų baldų gobelenų ir taip išlaikant harmoningą aplinką. O geriausia tai, kad šiemet nesuklysite išsirinkę net pačias ryškiausias langų uždangas. Juk net metų spalva išrinkta ultra violetinė. Tačiau jei jau dabar abejojate, kad sugebėsite namuose priderinti ryškiaspalves uždangas, mes pateikiame ir kelis patarimus.

 

Neperspaustas ryškumas, arba derinimas interjere

Ryškios ir spalvingos užuolaidos Kaune gali būti randamos net pačiame paprasčiausiame prekybos centre. Visgi, daug svarbiau yra, kaip jas suderinti, kad ryškumas būtų daugiau subtilus nei rėžiantis akį.

  • Pasirinktos spalvos turėtų būti panašios į dominuojančias patalpoje. Pavyzdžiui, jeigu kambario sienos nudažytos švelnia beveik pasteline oranžine spalva, čia puikiai tiks ryškiai oranžinės užuolaidos.
  • Jei širdis linksta prie itin ryškių atspalvių, tačiau namuose tokių nė su žiburiu nerasite, pabandykite įsigyti panašių spalvų papildomų dekoracijų namams. Ai gali būti lovos užtiesalas, pagalvėlės ar kilimas.
  • Tiems, kurių namuose sienos yra vienspalvės, puikiai tik ir ryškiais stambiais bei smulkiais raštais margintos užuolaidos.
  • Minimalizme dažnai pasitaikančius pilkos ir baltos atspalvius taip pat galite pakeisti margesnėmis ar ryškesnėmis užuolaidomis.
  • Vengti stambių ornamentų ir raštų rekomenduojame tiems, kurių namų sienos puoštos margais tapetais.

 

Neleiskite, kad namuose ir širdyje būtų pilka ir niūriu. Praskaidrinkite sau nuotaiką su ryškiomis užuolaidomis ir suteikite namams daugiau individualumo.