pufas, interjero detalės, svetainė

Baldai padeda išpildyti interjerą, sukurti norimą stilių. Pastaruoju metu jų pasirinkimas yra itin didelis, todėl galima išbandyti labai originalius variantus. Pufai – vieni iš tokių. Ką verta žinoti kiekvienam besidominčiam būtent tokiais baldais.

 

Priderinami skirtinguose kambariuose

 

Pufus paprasta priderinti įvairiuose kambariuose. Tai gali būti tiek svetainė, tiek miegamasis ir net prieškambaris. Pirmuoju atveju dažniausiai naudojami kvadratinės arba apvalios formos baldai. Tuo tarpu prie lovos ir prieškambaryje labiau dera pailgas, suoliuką primenantis pufas.

 

Papildo įvairaus stiliaus interjerą

 

Didelis tokių priemonių privalumas – galimybė juos panaudoti įvairaus stiliaus interjere. Nesvarbu, jūsų namuose vyrauja klasikiniai ar modernūs elementai, tinkamiausią variantą gali rasti kiekvienas. Itin elegantiškai atrodo prabangiais audiniai arba oda aptraukti pufai. Prie jų tinka panašaus stiliaus sofos ir minkšti kampai. Jei norite savo namus papildyti žaismingomis detalėmis, rekomenduojama išbandyti ryškiaspalvius apvalius tokio tipo baldus.

 

Asortimente galima rasti platų apmušalų pasirinkimą: tiek natūralių, tiek sintetinių. Minimalizmo mėgėjus turėtų sužavėti šiurkštesni, primityviais raštais dekoruoti audiniai. Tiems, kuriems patinka prabanga ir elegancija verta išmėginti tarsi veliūras spindinčius apmušalus. Itin elegantiškai atrodo smaragdinė, vyšninė, tamsiai mėlyna spalva.

 

Patogūs ir lengvai prižiūrimi

 

Be to, kad patraukliai atrodo ir yra lengvai priderinami skirtingos paskirties ir stiliaus kambariuose, šie interjero elementai leidžia mėgautis patogiu sėdėjimu. Be to, jų priežiūra yra pakankamai paprasta. Daugelis apmušalų yra impregnuoti specialiomis medžiagomis, dėl kurių audinys tampa atsparesnis dėmėms.

 

Skirtingų medžiagų detalės

 

Pufai gali būti papildyti įvairiomis detalėmis. Dažniausiai tai būna medinės arba metalinės kojelės. Kai kurie turi ir odines rankenas ir sagtis, kurios atrodo itin stilingai. Tokius pufus rekomenduojama išbandyti ieškantiems unikalių namų akcentų. Labai patogu ir tai, kad kai kurie tokio tipo baldai turi ir daiktams susidėti skirtas dėžes.

 

Galbūt ir jūs ieškote priemonių, kuriomis galėtumėte paįvairinti savo namų interjerą? Tuomet, kodėl gi neįsigijus žaviai atrodančio pufo? Šis baldas lengvai pritaikomas tiek svetainėje, tiek miegamajame, tiek prieškambaryje. Išsirinkite mėgstamiausią jau dabar – juk asortimentas gausus.