akumuliatoriai kaina, automobilis, dalys

 

Akumuliatorius tai automobilio „baterija“, esanti po priekiniu kapotu. Automobilį ne vienerius metus turintys gali pagalvoti, kad tai – savaime akivaizdu, tačiau pradedantiesiems, ar transporto priemonėmis nesidomintiems daugelis aspektų, susijusių su auto dalimis, gali būti nežinomi. Tačiau verta žinoti, kad nesvarbu, kokio tipo yra akumuliatoriai, kaina, gamintojas, funkcionalumas yra aspektai, reikalaujantys atidumo. Taigi, ką dar reikia apmąstyti renkantis akumuliatorių?

 

Dydis

 

Dydis reiškia akumuliatoriaus svorį, aukštį ir ilgį. Skirtingi akumuliatorių dydžiai yra pritaikyti skirtingų modelių automobiliams ir jų dėklams, tad svarbu, kad atitaikytumėte tokį dydį, kuris būtų tinkamas būtent Jūsų automobilio tipui. Yra keletas dydžių grupių, o informaciją apie būtent Jūsų automobilio dydį galite rasti automobilio informacijoje.

 

Gamintojas

 

Pasirinkti patikimą gamintoją itin svarbu, nes nuo to priklauso akumuliatoriaus kokybė ir efektyvumas. Patartina pirkti tokį akumuliatoriaus tipą, kuris nurodytas Jūsų automobilio informacijoje.

 

Kaina

 

Nesvarbu, kokio tipo tai yra akumuliatoriai, kaina yra aspektas, kuris atspindi akumuliatoriaus kokybę ir ilgaamžiškumą. Nereikėtų koncentruotis į itin pigius akumuliatorius, nes jie gali būti nepatvarūs ir netinkamai atliekantys savo funkcijas. Tai gali pareikalauti dar daugiau išlaidų nei nusipirkus vieną aukštos kokybės daiktą, nes yra nemaža tikimybė, kad teks pakeisti ne vieną pigų akumuliatorių.

 

Pajėgumas

 

Tai gali būti vadinama akumuliatoriaus galia. Kuo ilgesnis akumuliatoriaus galios veikimas, tuo geriau, kadangi tai gali apsaugoti nuo netikėtumų kelyje.

 

Amžius

 

Jei tai yra senesnio modelio akumuliatoriai, kaina, kurią už juos sumokėsite galbūt ir bus kiek mažesnė, tačiau tai neužtikrina jo kokybės. Visgi, žinant akumuliatoriaus pagaminimo datą, galima susidaryti vaizdą, kiek laiko ateityje dar bus galima juo naudotis ir džiaugtis efektyviu jo veikimu. Jeigu pažiūrėję automobilio pagaminimo datą matote, jog jis buvo pagamintas prieš mažiau nei 6 mėnesius, galima teigti, jog jis yra gan naujas ir pajėgus.

 

Taigi, jei renkatės Jums tinkamą akumuliatorių, svarbiausi aspektai pradedančiajam vairuotojui yra akumuliatoriaus dydis, gamintojas, kaina, pajėgumas ir, žinoma, amžius. Svarbu žinoti visą reikiamą informaciją apie savo transporto priemonę, kadangi nuo to priklausys ir auto dalių pasirinkimas.