nestandartinių baldų gamyba - išskirtiniams namams

Namai yra mūsų tvirtovė, ramybės oazė ir poilsio zona. Visgi, juose taip pat priimame ir svečius, tad kurdami interjerą atsižvelgiame ne tik į jo funkcionalumą, bet ir išorinį dizainą. Juk kiekvienas mūsų nori gyventi ne tik patogiai, bet dar ir gražiai. O šiuo atžvilgiu, juk taip pat svarbu, kad susikurtą interjerą įvertintų ir kiti. Šiam atvejui dažnu sprendimu tampa nestandartinių baldų gamyba. O kokie tie nestandartiniai baldai ir kas yra standartas – kyla klausimas.

 

Apie viską nuo pradžių

Standartiniais baldais šiandien dažniausiai laikoma ta produkcija, kuri neturi papildomų funkcijų ir yra įprasto dydžio. Na, pavyzdžiui, standartinio dydžio lova – 160×200 cm. Jei ši didesnė, su reguliuojamu atlošu ir dar keliomis papildomomis funkcijos – tai jau nestandartinė lova. Lygiai taip pat su foteliais- jei šie skirti ne tik sėdėjimui, bet dar ir gali pasikelti, pasididinti, turi papildomą atramą kojoms ir dar kažką daugiau – standartu čia net nekvepia.

Paprasčiau apie viską kalbant, būtų galima tiesiog pasakyti, kad standartinius baldus sutiksite klasika dvelkiančiuose namuose. O nestandartinių baldų gamyba domina tuos, kurie savo būstui nori suteikti daugiau modernumo, funkcionalumo ir išskirtinumo.

 

Daugiau pavyzdžių kasdienybėje

Tam, kad viską būtų galima įsivaizduoti daug paprasčiau, pateiksime kelis pavyzdžius. Įsivaizduokite namus, kuriuose yra be proto daug vietos: aukštos lubos, panoraminiai langai, erdvios patalpos. Kaip jas reikėtų apstatyti? Kuo apstatyti? Viena nedidelė sofa svetainėje juk tikrai atrodys juokingai, o pirkti kelių komplektų niekas nenori. Štai būtent tokiais atvejais ir praverčia nestandartiniai baldai.

Didelę svetainę užpildyti dažnai sudėtinga ir jau atrodo, kad išsiskiriama iš pilkos masės vien tuo masyviu svetainės plotu. Tačiau nestandartiniai baldai verčia būsto šeimininkus dar labiau sužibėti. Kodėl? Nes nestandartinių baldų gamyba leidžia namams suteikti visai kitokį, naują, ryškų skonį, spalvingą atmosferą. Modernūs ir funkcionalūs akcentai – tai namų interjero elementai, leidžiantys papuošti namus ir džiaugtis komfortu. Tokiu būdu viskas tampa paprasta – lova prireikus tampa sofa arba keliais foteliais. Kavos staliukas – valgomojo stalu, fotelis – miegamuoju krėslu. Norite išsiskirti? Tai štai Jums proga!

 

Iš tiesų, nestandartiniai baldai yra puiki išeitis tiek didelėms, tiek mažoms erdvėms. Su jų pagalba nesudėtinga atrasti atitinkamą sprendimą, sutaupyti vietos, įnešti į namus modernumo ir galų gale – parodyti, jog turite skonį ir galite būti išskirtiniai.