čiužinio užvalkalas, miegamasis, interjero detalės

Esama dalykų namuose, apie kuriuose galvojame kone kasdien. Pavyzdžiui, jau esame rašę, kokie svarbūs yra virtuvėje esantys daiktai. Taip pat savaime dėmesio skiriame baldams, higienos reikmenims, tiesiog švarai. Visgi namų jaukumas ir patogumas priklauso ne tik nuo šių elementų. Tokie daiktai kaip čiužinio užvalkalas ar kilimas – vos keli, apie kurių svarbą pamirštame nepelnytai.

 

Specialios daiktų laikymo dėžės

 

Pastebite, kad daiktai mėtosi tai šen, tai ten? Neberandate jiems vietos, o gal ir pačių daiktų nerandate, kai jų prireikia? Pats metas įsigyti specialių dėžių. Jų būna pačių įvairiausių – ir medinių, ir tekstilinių, ir plastikinių, ir pintų. Tereikia pasirinkti, kas tinka, dera ir patinka labiausiai. Dėžė gali ir būti nematoma, paslėpta po, pavyzdžiui, lova, ir tapti akcentu – iškelta ar tiesiog padėta ant spintelės. Rinktis – jums. Beje, nepamirškite, kad dėžės gali būti ir atviros, ir su dangčiu.

 

Kilimai

 

Tai – neabejotinai stiprus jaukumo ir žavesio akcentas. Kilimai gali būti ir stori, pūkuoti, ir plonyčiai, ir margi, ir vienspalviai, ir natūralūs, ir sintetiniai – pasirinkimų išties daug. Tereikia apsispręsti, kur trūksta patogumo, ir pasirūpinti tinkama kilimo priežiūra.

 

Lovos reikmenys

 

Čiužinio užvalkalas, antčiužinis, patalynė, jos užvalkalai – kada juos keitėte paskutinį kartą? Jei nepamenate, gal pats laikas atsinaujinti. Išsimatuokite visus matmenis, pasidomėkite daikto sudėtimi, patogumu ir mėgaukitės visiškai nauja miego kokybe.

 

Tiesa, čia reikėtų nepamiršti ir įvairių detalių. Pavyzdžiui, pagalvėlės ar lovos užtiesalas gali kone kardinaliai pakeisti kambario nuotaiką. Tad šiek tiek kūrybiškumo, atidumo, ir patalpos sušvis naujai.

 

Užuolaidos ir šviestuvai

 

Daugelis mūsų mėgstame tiesiog išsirinkti daiktus, padėti juos į jiems paskirtą vietą ir viską tiesiog pamiršti. Taip itin dažnai nutinka su langų uždangomis ir šviestuvais. Tai kertiniai daiktai, reikalingi pakankamam šviesos srautui užtikrinti. visgi jiems būtina priežiūra. Reguliariai išplaukite uždangas, ypač užuolaidas. Be to, nepatingėkite nuvalyti dulkių nuo šviestuvų – net ir per kelis mėnesius jų gali prisikaupti labai daug.

 

Vien čiužinio užvalkalas ar pagalvėlė gali namus labai smarkiai pakeisti. Tam, kad aplinka būtų gera, turime ja rūpintis. Tad apsižvalgykite: ką matote it pirmą kartą?