plisuotos žaliuzės, langai, interjeras

Jei visada svajojote įsirengti neįprastų formų, išskirtinį būstą – turbūt teko pagalvoti ir apie galimybes langų uždangalams. Jei turite išskirtinių formų stoglangius ar neįprastus vitrininius langus – greičiausiai įprasti roletai ar užuolaidos netiks. Išeitis jums – plisuotos žaliuzės.

 

Ką verta žinoti apie plisuotas žaliuzes?

Pasirinkę šiuos langų uždangalus savo namų interjerui pagyvinti, tikrai neprašausite pro šalį. Čia susitinka funkcionalumas, išskirtinumas ir dizainas. Tokios žaliuzės nėra skirtos reguliuoti tik į namus patenkančios šviesos kiekį – jos taip pat gali pasižymėti tokiomis savybėmis kaip atsparumas vandeniui ir ugniai. Taip pat, jos gali pasitarnauti kaip puiki papildoma garso izoliacija.

 

Ar tiks išskirtinių formų langams?

 

Jei jūsų namuose vyrauja išskirtinis interjeras, o akį traukia dideli, neįprastų formų langai – šis uždangalas jiems puikiai tiks. Jų valdymas gali būti rankinis ir nuotolinis, priklausomai nuo jūsų prioritetų. Galite rinktis skirtingus audinių dizainus ir jų savybes – plisuotos žaliuzės taps ilgalaike investicija, kuri užtikrins funkcionalumą ir puikiai derės prie išskirtinio jūsų namų interjero. Tokios žaliuzės tinkamos ir įprastiems langams, ir neįprastų formų bei dydžių.

 

Kokybiški audiniai

 

Šios žaliuzės pasižymi ne tik funkcionalumu, bet ir aukštais kokybės standartais. Galite rinktis audinį pagal savo poreikius ir pomėgius, derinti spalvas bei raštus prie savo namų dizaino. Negana to, išsirinkti galite ne tik patį audinį, bet ir jo savybes – šis gali būti neperšlampamas, atsparus net ugniai, taipogi, gali padėti izoliuoti pašalinius garsus patalpoje.

 

Plisuotos žaliuzės yra itin praktiškas pasirinkimas kiekvienuose namuose – galite rinktis ir klasikinį, ir ekskliuzyvinį dizainą bei stilių, priklausomai nuo savo norų ir pomėgių. Toks langų uždangalas pabrėš jūsų stiliaus išskirtinumą, tačiau išliks praktiškas ir funkcionalus.

 

Taigi, net ir išskirtinio interjero namams nėra taip sunku rasti funkcionalias, bet itin stilingas langų uždangas – svarbu apsvarstyti, kokias savybes labiausiai vertinate. Tokios žaliuzės pasižymi išskirtinėmis savybėmis – ne tik puikiai blokuoja nepageidaujamus šviesos srautus, bet ir turi aukštos kokybės audinį bei gali būti atsparios ugniai ar vandeniui.