nestandartiniai baldai, interjeras, sofa ir stalas

Tikriausiai esate įpratę prie milžiniškų spintų, didelių stalų ir lovų kurios užima kone visą vietą Jūsų namuose. Tačiau negalvokite, kad tai vienintelis sprendimas norint tinkamai įrengti savo namus, kadangi galite turėti viską ką turite dabar ir tuo pačiu metu sutaupyti daug vietos bei papuošti savo namus modernaus dizaino baldais. Apsilankę bet kurioje baldų internetinėje svetainėje rasite įvairiausių idėjų padėsiančių Jums išsirinkti kurie nestandartiniai baldai geriausiai tiks Jūsų namams.

 

Lova spintoje

 

Kai kurie daugiafunkciniai baldai, tokie kaip sofa-lova, jau seniai tapę mums įprastais, tačiau šiais laikais galima rasti ir gerokai išmanesnių baldų padėsiančių Jums sutaupyti daug vietos savo namuose. Lova spintoje yra vienas iš šių išmanių baldų.

 

Tuo metu, kai lovos nenaudojate ją galite tiesiog pakelti ir ji taps spintos dalimi, kurią priklausomai nuo dizaino galėsite naudoti kaip lentyną ar net darbo stalą. Atėjus laikui miegoti galite tiesiog nuleisti lovą atgal į reikiamą poziciją ir galėsite patogiai išsimiegoti itin erdvioje lovoje. Tokio tipo nestandartiniai baldai sujungia du daugiausiai erdvės užimančius baldus – spintą ir lovą, taip sutaupoma daug erdvės tuo pačiu neprarandant nei vienos iš šių baldų funkcijos.

 

Augantis stalas vaikams

 

Vaikai auga labai sparčiai. Pirkti jų ūgiui pritaikytus stalus kainuoja didelius pinigus, ypač žinant, kad juos dažnai tenka keisti. Norėdami, kad Jūsų vaiko stalo aukštis visuomet būtų tinkamas, tačiau pačio stalo nereiktų keisti augimo laikotarpiu, apsilankykite salone, kur galėsite rinktis iš skirtingų augančių stalų dizainų. Turėdami tokį stalą jo aukštį visuomet galėsite reguliuoti pagal poreikį, tad niekada nesusidursite su nepatogumais dėl stalo aukščio Jūsų augančiam vaikui.

 

Stalai transformeriai

 

Kai nestandartiniai baldai jau puošia vaikų kambarį ir miegamąjį, laikas pasirūpinti ir svetaine. Stalai transformeriai tai kone universaliausi baldai kuriuos turėdami galėsite akimirksniu mažą kavos staliuką paversti į didelį pietų stalą visai šeimynai. Kai nėra naudojami tokie stalai užima labai nedaug vietos, tačiau esant reikalui gali išsiplėsti į kelis skirtingus dydžius pagal Jūsų poreikį.

 

Besirenkant naują interjerą namams nepraleiskite nestandartinių baldų pro akis, jie ne tik padės sutaupyti daug vietos ir pinigų, tačiau puikiai atliks savo funkciją ir taps namų puošmena. Teliks pasirūpinti geru apšvietimu, ir namai tviskės jaukumu.