minkšti baldai, interjeras, jaukumas

Įsigiję savo svajonių namus, visi siekiame, kad jie būtų jaukūs ir atspindėtų mus. Namai – vieta, kurioje ilsimės, pasikrauname energijos ir atsigauname nuo kitų gyvenimo atsakomybių. Nors jaukumą kiekvienas suprantame kitaip, yra kelios esminės detalės į kurias galima atsižvelgti kuriant savo svajonių interjerą.

Patogumas – esminis dalykas

 

Kuriant savo namų interjero dizainą svarbu atsižvelgti ne tik į grožį, bet ir į patogumą bei funkcionalumą. Minkšti baldai, pufai, sėdmaišiai – tokios detalės net ir griežčiausių formų kambariui bei dizainui suteiks jaukumo, laisvumo. Dekoruokite juos pagalvėlėmis, rinkitės minkštus pledus. Taip sukursite balansą ir tam tikrą oazę savo namuose.

 

Kurkite jaukumą ieškodami balanso

 

Balansas yra svarbus kiekvienoje gyvenimo srityje, tai galioja ir kalbant apie namų įsirenginėjimą. Derinkite spalvas, audinius, įkomponuokite tam tikrą detalę į savo namų interjerą – kurdami savotišką ryšį tarp daiktų, pasieksite balansą.

 

Nuoseklumas – ne mažiau svarbus

 

Svarbu atkreipti dėmesį, kad švarūs, tvarkingi namai visuomet atrodys stilingai ir patraukliai. Rūpinkitės namų švara – minkšti baldai ir pagalvėlės nekurs jaukios atmosferos, jei aplink bus pilna dulkių, o kiekviena lentyna bus apkrauta nereikalingais daiktais. Derinkite langų uždangalus prie baldų ar sienų, derinkite stalą ir kėdes. Nuoseklumas taipogi prisideda prie balanso kūrimo.

 

Dekoracijos – paprasta, bet veiksminga

 

Namai visada atrodo jaukūs, kai juose gausu žalumos. Jei turite galimybę auginti gyvas kambarines gėles – nebijokite jomis puošti savo namų. Net ir į stilingą vazą pamerkta puokštė vasarinių žiedų suteiks kambariui charakterio, padarys jį jaukesnį. Sienas puoškite paveikslais, skoningais meno kūriniais. Namai įgaus savotišką prieskonį, sukursite juose norimą nuotaiką bei jaukią atmosferą.

 

Taigi, nors yra dar daugybė svarbių aspektų, tokių kaip tinkamas apšvietimas, kuris sukuria norimą atmosferą, įsisavinę kelis svarbiausius elementus tikrai suteiksite savo gyvenamajai vietai jaukumo. Tam padės minkšti baldai, prie jų derinamos dekoracijos, augalai. Beje, jei neturite galimybės namų puošti gyvomis gėlėmis, rinkitės dirbtines – visus metus džiuginanti žaluma atrodys ne ką prasčiau, o ir reikalaus minimalaus rūpesčio. Svarbu atkreipti dėmesį į namų švarą bei siekti nuoseklumo.