dvigules lovos

Kokybiškas miegas ir geras poilsis yra svarbi detalė, norint kasdien jaustis žvaliai ir energingai. Nuo to, kaip mes miegama priklauso ir mūsų nuotaika. Tad rinktis lovą, ar ji bus dvigulė, ar viengulė, reikia atidžiai. Į ką svarbiausia atkreipti dėmesį renkantis dvigulę lovą?

 

Patalpos dydis

Dvigulės lovos pasirinkimas – svarbus sprendimas, siekiant užtikrinti kokybišką miego kokybę ateityje. Visgi, pirmiausia renkantis lovą svarbu apžvelgti miegamojo erdvę. Tam, kad neįvyktų nenumatytos situacijos, nenutiktų taip, kad miegamojo lova bus per didelė, pirmiausia būtinai išmatuokite savo kambarį. Užsirašykite matmenis – šie bus Jums orientyrai, renkantis lovos plotį.

 

Rėmas

Lovos rėmas gali būti gaminamas iš stiklo, medienos ar metalo. Ši dalis laiko visą lovą. Todėl į šią miegamojo baldo dalį atmestinai žvelgti nereikėtų. Kuo tvirtesnę medžiagą rinksitės, tuo mažesnė tikimybė, kad vieną naktį įlūšite ir atsidursite ant grindų. Itin dažnas atvejis, kuomet silpnesnėse plokštėse įsukti medvaržčiai neišlaiko svorio ir lova tiesiog išsiardo.

 

Karkasas

Modernesnėse lovose ši dalis gaminama iš medžio tašų, senesnėse – iš spyruoklių. Karkasas – tai grotelės, skirtos išlaikyti miegančiojo svoriui. Būtent ant šios dalies keliauja ir čiužinys. Visgi, rinktis medinį ar spyruoklinį karkasą kiekvieno individualus sprendimas. Kiekvienam pagal patogumą.

 

Čiužinys

Kai jau išsirenkate ir žinote, kokios dvigulės lovos norite, laikas išsirinkti čiužinį. Šis turi tobulai atitikti pasirinktos miegamojo lovos matmenis. Dažniausiai perkant dvigulę lovą ši baldo dalis būna sukomplektuota kartu su pirkiniu. Tačiau taip pat galite rinktis čiužinį atskirai – iš skirtingų aukščių, vidaus sudėties bei kietumo ir minkštumo balanso.

Jei turite stuburo problemų, rekomenduoti rinktis čiužinį be spyruoklių. Pastarojo tipo čiužiniai , ypač dviguliai, rekomenduoti rinktis su atskiromis spyruoklėmis. Tai leis Jums ne tik ramiai miegoti pačiam, bet ir neblaškyti partnerio.

Renkantis čiužinį taip pat atkreipkite dėmesį į savo ir partnerio kūno svorį. Čiužinys turi prisitaikyti prie miegančiojo kūno formų ir padėti išlaikyti tiesų stuburą. Paties čiužinio patogumą dažnai galite išbandyti dar salone – atsigulkite ir pajuskite. Jei pajusite, kad čiužinys Jums nepatogus, rinkitės kitą. Dvigulės lovos komfortas tiesiogiai priklauso nuo to, kokį čiužinį pasirinksite. Tad rinkitės atidžiai.

 

Rinkitės dvigulę lovą tokią, kuri ne tik gražiai atrodytų parduotuvės salone, bet ir tiktų prie Jūsų namų interjero stiliaus. Itin moderni lova netiks prie klasikinio stiliaus, o išskirtiniu dizainu pasižyminti dvigulė lova gali atrodyti keistai minimalistinėje aplinkoje. Atkreipkite dėmesį į miegamojo dydį, išplanavimą. Taip pat atsižvelkite į savo kūno sudėjimą renkantis čiužinį. Jūsų miegas priklauso nuo Jūsų pasirinkimo.