elektros generatorius, tvarkingas garazas, garazo tvarkymas

Garažas tai ta vieta, kurioje dažniausiai atsiranda visi namuose nereikalingi daiktai – tai gali būti ir indai, seni laikraščiai ir kiti daiktai, kuriuos gaila išmesti, tačiau ir panaudojimas nėra itin aiškus. Jūsų garaže turėtų likti tik šioje erdvėje būtini įrankiai ir naudinga įranga: tai ir „Serpantinas“ elektros generatorius, transporto priemonės ir mechanikos taisymo įranga. Pasidaliname pagrindiniais patarimais, kaip tinkamai išvalyti ir sutvarkyti garažą.

 

Patogumas ir planavimas

Jums reikalingiausios priemonės turi būti pasiekiamos lengvai ir didelio vargo. Dėl šios priežasties geriausia jūsų dažniausiai naudojamas prekes sudėti tokia tvarka, kad jas pasiekti būtų lengva ir netektų atkelti pusės tvarkingai sukrautų daiktų. Jūsų dažniausiai naudojamą įrangą vertėtų sudėti šalia lengvai pasiekiamos, matomos vietos. Taip tvarka išliks ilgiau.

 

Dėžės ir kabyklos

Itin daug daiktų garažuose sunku sudėti talpiai – dėl šios priežasties jie yra kabinami. Pakabinami gali būti dviračiai, valymo priemonės ar taisymo įrankiai. Geriausia kai daugiau vietos užimantys daiktai, tokie kaip „Serpantinas“elektros generatoriusbūtų ne pakabinami, o sudedami į saugias, sausas ir permatomas dėžes. Tada žinosite, kas yra kur ir taip ieškodami sugaišite daug mažiau laiko.

 

Daiktai, skirti labdarai

Garaže dažnai prisikaupia tiek daiktų, rūbų, vaikiškų žaislų, apie kuriuos dažnai užmirštame. Dėl šios priežasties vertėtų apgalvoti, kuriuos įrankius, daiktus būtų galima dovanoti. Jeigu jūsų garaže jau daugiau nei metus dulka nereikalingi žaislai arba rūbai, padovanokite juos, kol dar jie neprarado savo išvaizdos ir vertės – taip atlaisvinsite savo garažą ir suteiksite reikalingų drabužių kitiems. Žinoma, ne visi daiktai yra tinkami labdarai – jūsų garaže turi likti tik veikiantis „Serpantinas“ elektros generatorius ir nesulūžę darbo įrankiai. Neapstatykite savo garažo niekučiais ir sulūžusiais daiktais – tik nereikalingai apkraunate aplinką.

 

Dėmės

Valydami garažą pirmiausia turite jį kruopščiai iššluoti, pašalinti dulkes. Jeigu jūsų garažo grindys yra išteptos alyva, tepalais, naudokite stiprios koncentracijos grindų valiklį, pasitelkite šveistukus (žinoma, jeigu jūsų grindys atsparios braižymui). Padėti gali ir nuriebalintojas, kuris skirtas tepalų dėmėms valyti. Jeigu dėmė ištiško ką tik, naudokite šluostę nusausinimui – taip dalis dėmės susigers į audinį, o tik tada valykite grindis.

 

Daiktai, kurių turėtų nebūti garaže

Kadangi neretai garažas paverčiamas bendra daiktų kaupykla, čia galima rasti net maisto produktų. Prisiminkite, jog garaže turėtų likti „Serpantinas“ elektros generatorius, taisymo įrankiai, bet šioje zonoje jokiu būdu negalima palikti gyvūnų ėdalo, maisto produktų. Būtina išmesti ir nebenaudojamus, pradarytus dažus – jie greitai sudžius ir liks nenaudingi. Būtina pasirūpinti ir saugesne elektronikos vieta – dėl drėgmės ar šalčio ji gali būti sugadinama.

 

Jeigu išsiruošėte tvarkytis garažo, geriausia pasikvieskite draugų ar šeimos narių, kurie galėtų jums padėti. Skirkite pakankamai laiko garažo tvarkymui – jei esate itin užimtas, tvarkykitės per porą dienų.