Prieškambaris – dažnai pamirštama namų erdvė. Visgi, be reikalo. Šis kambarys padeda suformuoti viso interjero įvaizdį – juk į jį patenkame pirmiausia. Tam, kad jis padarytų tinkamą įspūdį, gali praversti įvairios priemonės, tarp kurių tiek aksesuarai, tiek baldai (Kaunas ir Vilnius – tai miestai, kur juos galite rasti specializuotose salonuose). Taigi, nuo ko pradėti, kad prieškambaris taptų prabangesnis?

 

Baldai – pagrindinis akcentas

 

Prieškambaryje dažniausiai nereikia daug baldų, tačiau svarbu įvertinti, kad jie tinkamai atliktų savo funkciją. Šioje patalpoje galima įkomponuoti žavingo dizaino komodą. Joje puikiai telpa įvairūs reikmenys, kurie dažniausiai darko šios patalpos vaizdą. Tai įvairūs raktai, šuns pavadėlis ar netgi drabužiai (šalikas, pirštinės ir pan.).

 

Prie prabangiai atrodančios komodos galima priderinti ir drabužių kabyklą arba spintą. Pastarąją rekomenduojama naudoti tuomet, kai prieškambaris yra pakankamai didelio ploto. Priešingu atveju patalpa gali tapti perkrauta. Jei domina šie ir kiti prabangūs baldai, Kaunas ir Vilnius – miestai, kuriuose galite rasti didelį jų pasirinkimą.

 

Aksesuarai – detalės, kuriančios visumą

 

Išpildytai visumai sukurti reikia ne tik baldų, bet ir aksesuarų. Vieni iš populiariausių – veidrodžiai, vazos, žvakidės, o kartais ir šviestuvai. Jie tinka tamsesniuose prieškambariuose, į kuriuos patenka mažai arba visai nepatenka dienos šviesos. Elegantiško stiliaus prieškambaryje, verta kabinti išskirtinio dizaino veidrodžius su auksinės arba sidabrinės spalvos rėmais.

 

Jų formą galite pasirinkti kokią tik norite – patraukliai atrodo tiek apvalios, tiek keturkampės priemonės. Jei norite, kad prieškambaris atrodytų dar puošniau, rekomenduojama panaudoti mėlyno stiklo žvakidę arba vazą. Tokia spalva harmoningai dera su prabangiais metalais, o ypač auksu.

 

Gėlės – puiki puošmena

 

Jei jau nusprendėte, kokie aksesuarai ir baldai (Kaunas ir Vilnius – miestai, kuriuose galite įsigyti tiek vienus, tiek kitus) jums patinka labiausiai, verta apsvarstyti ir dar vieną aspektą. Gyvos gėlės ir ar nežydintys augalai itin pagyvina aplinką. Žinoma, jei prieškambaris yra ypač tamsus, geriausia rinktis kokybiškai pagamintas dirbtines gėles. Šiuo metu galima rasti itin natūraliai atrodančių variantų.

 

Įgyvendinti šias idėjas galite jau dabar. Taigi, nieko nelaukite ir įsigykite norimus baldus ir aksesuarus specializuotose interjero salonuose.