čiužiniai internetu - sprendimas skubantiems

Kad ir kaip dažnai būtų kalbama apie miego svarbą žmogaus organizmui, daugeliui tai vis dar nė motais. Susivokiama dažnai gerokai per vėlai. Net ir pastebėję suprastėjusią miego kokybę ar sumažėjusį produktyvumą, imtis vienokių ar kitokių veiksmų niekas neskuba. O vertėtų. Nes kartais net mažiausi pokyčiai gali padėti ne tik geriau pailsėti, bet ir veikti efektyviau, dirbti rezultatyviau. Atrinkome kelis jau patikrintus būdus, kurie padės pagerinti Jums geriau pailsėti nakties metu.

 

Kada atkreipti dėmesį?

Būna atvejų, kai suprasti, kada miegas suprastėjo – sudėtinga, tačiau dažniausiai tai yra akivaizdūs ir fiziškai juntami požymiai. Pavyzdžiui, yra žmonių, kurie pastebėjo, kad čiužiniai internetu parduodami pigiau ir nusprendė išbandyti. Ir tik tuomet, kai pakeitė miegojimo paviršiaus pagrindą suprato, kad jų miegas iki šiol niekada nebuvo kokybiškas.

Atkreipti dėmesį vertėtų iškart, vos tik pastebėjus, kad ryte jaučiatės labiau mieguisti nei įprastai. Jeigu tai tęsiasi ilgiau nei porą dienų, akivaizdu, jog kažkas nėra gerai. jeigu kasdien jaučiatės neproduktyvūs, o akys – tarsi pripiltos smėlio ir be jokios aiškios priežasties kankina nugaros skausmai – kažkas negerai. Problema gali slypėti ir lovoje, ir čiužinyje, ir paprasčiausiai Jūsų miego režime. Tad jeigu negalite pailsėti ilgiau nei savaitė ir priežastis nėra patiriamas stresas darbe, metas ieškoti būdų, kaip viską pakeisti.

 

Patarimai kaip pagerinti savo miego kokybę

Nebijokite ieškoti priežasčių, nes tik jas radus, galima atrasti tinkamiausią sprendimą individualiai kiekvienam. Vis dėlto, kartais nukritusi miego kokybė yra tiesiog per mažas išmiegotų valandų skaičius. Štai keli būdai, kurie leis geriau pailsėti:

• Pakeiskite čiužinį. Šis lovos dalis gana greitai dėvisi, ypač jeigu yra netinkamai pasirinkta. Patarimų kaip išsirinkti tinkamą apstu, o čiužiniai internetu leis Jums gauti prekę už geresnę kainą ir sutaupant laiko ieškant jo salonuose.

• Uždenkite langus ir laikykite jos nors kiek pravertus. Miegas gali suprastėti ir dėl į patalpą patenkančios šviesos, kuris ilgokai neleidžia sumerkti akių, ir dėl sauso oro, deguonies trūkumo. Pabandykite kelias naktis miegoti užtamsintame kambaryje ir atidarytu langu. Jei pastebėsite skirtumą, galbūt tik to Jums ir trūko.

• Nemiegokite ant tam neskirtų baldų. Pavyzdžiui – svetainės sofos. Tai baldas, skirtas sėdėjimui, o ne kokybiškam poilsiui. Tai svarbu įsiminti, nes miegas ant sėdėjimui skirtos sofutės niekada nebus toks kokybiškas, koks bus tam skirtoje miegamojo lovoje.• Atraskite Jums tinkamą miego valandų skaičių. Tai gali būti ir 8, ir 6 ir 10 valandų. Pabandykite kelis kartus išmiegoti skirtingą skaičių valandų ir stebėkite, kada jaučiatės geriausiai.

 

Nebijokite eksperimentuoti, ieškoti sprendimų ir bandyti. Kartais reikia labai nedaug tam, kad ryte pasijaustumėte geriau ir miegas būtų kokybiškesnis.