modernus namas

Minimalizmas šiuo metu ypač išpopuliarėjęs stilius priimtinas tiek namų dizaine, tiek aprangoje. Tai labiausiai siejama su tuo, kad perkant bet kokio tipo baldus pirmiausia reikia atsižvelgti į kokybę. Tai reiškia, kad kainos atžvilgiu geriau mokėti brangiau, tačiau rezultatas bus ilgalaikis. Svetainės interjeras ar kitų kambarių neturėtų būti perpildyti, o kaip tik su reikiamais ir būtinais baldais.

 

Į ką atkreipia dėmesį minimalizmo atstovai?

• Iš ko susideda kokybė. Dažnai perkant pastebime dizainą ir kainą, vis dėlto svarbiausia pastebėti iš kokių detalių susideda pats baldas. Įmonių pavadinimai turi garsėti, kaip kokybiškų ir ilgaamžiškų baldų atstovai. Metalas, mediena ir kitų rūšių medienos turi būti vertinamos specialistų – sunkiai sugadinamos ir ilgai tarnaujančios.

• Tušti namai – neišpildyta erdvė? Interjero dizainas turi būti neperpildytas nuo nereikalingų daiktų, taip sukursite daugiau vizualios erdvės, kuri ypač vertinama specialistų. Detalės privalo būti kruopščiai atrinktos ir pritaikytos, kad namus tik puoštų.

Svetainės interjeras privalo pasižymėti jaukumu, kadangi būtent čia priimami svečiai ir leidžiamas laisvalaikis. Tam padėti galėtų kreminės baltos spalvos baldai bei augalai, kurie pasižymi dideliais plačiais lapais. Šios tarpusavyje derančios spalvos šiuo metu ypač populiarus pasirinkimas.

• Kaina turi atitikti kokybę, todėl rinktis žemiausios kainos prekes nevertėtų. Vis dėlto biudžetas sutaupomas, kadangi prekės ilgiau tarnauja ir yra sunkiau sugadinamos. Interjeras vis dėlto yra labiau paprastas ir laisvas, svarbi tvarka ir praktiškumas, todėl tikrai neverta rinktis pačias brangiausias prekes.

• Baldai aptakių formų labiausiai vertinami šio interjero dizaino mėgėjų. Forma privalo būti išlaikyta tiesi. Detalės privalo būti ne tik atidžiai atrinktos, bet ir iš nerūdijančių medžiagų. Svetainės interjeras turi būti neryškus, tačiau akcentas gali pasižymėti ryškesne spalva.

 

Harmonija namie

Šis dizainas priskiriamas japoniškiems nuopelnams. Būtent šioje šalyje ypač vertinama harmonija ir ramybė, todėl viskas atrenkama ypač kruopščiai. Vertėtų atkreipti dėmesį į kokybę, kainą, spalvas ir formas renkantis šio stiliaus baldus. Svarbi ir baldo forma ir dizainas, kurie būti tiesūs, bet kartu ir subtilūs.