Galite būti tikru virtuvės šefu net ir neturėdami šiai veiklai daug vietos. Mažoms virtuvėms tereikia protingų dizaino idėjų, kuriomis vadovaujantis įkursite praktišką, stilingą patalpą. Yra daugybe sumanių būdų, kaip vizualiai suteikti šiai patalpai erdvumo. Svarbiausia yra sandėliavimas. Maksimaliai išnaudodami kiekvieną centimetrą, pertvarkydami mažiau naudojamus kampelius galite tikrai paversti tai erdvia vieta. Pradėkite apgalvodami, kaip dabar naudojama virtuvė, kur dedami kokie daiktai, o tada pradėkite kurti naują dizainą. „Baldai PL“ komanda pastebi, kad tinkamai parinkti virtuvės baldai tam taip pat puiki išeitis.

 

Rinkitės neutralius tonus

 

Ankštai virtuvei vizualiai suteikti erdvumo galima pasirenkant neutralią spalvų schemą. Tačiau tai nereiškia, kad būtina rinktis tik smėlio ar kreminius atspalvius. Čia galima derinti įvairias spalvas, svarbiausia, kad jos nebūtų labai ryškios, krentančios į akį. Pavyzdžiui, elegantiškai atrodo balto rašto plytelės, priderintos prie marmurinio stalviršio, o kaip akcentas – balkšvos mėlynos spalvos virtuvinės spintelės. Tokia kombinacija puikiai paskirsto šviesą patalpoje ir suteikia jaukumo jausmą.

 

Suderinkite sienų ir baldų spalvas

 

Baldai PL“ konsultantai pažymi, kad virtuvės baldai, nudažyti tokia pačia spalva, kaip ir sienos, taip pat sudaro erdvės iliuziją. Tai puikiai veikia su baltų, pilkų spalvų schemomis, sukuriama šviesi erdvė, kurioje įrenginiai įsilieja į virtuvės sienas, todėl viskas atrodo itin tvarkinga. Kiekvienas laisvas centimetras, panaudojamas daiktų laikymo priemonėms, taip pat leis maksimaliai išnaudoti esamą vietą.

 

Laikykitės paprasto virtuvės išplanavimo

 

Niekas nesuteikia virtuvei tiek erdviškumo, kaip baltos sienos. O kodėl gi nepagerinus to šiuolaikiškomis detalėmis, dar labiau atveriančiomis erdvę. Šviesios, šviesą atspindinčios medžiagos ir minimalus dizainas yra geriausias Jūsų draugas ankštoje virtuvėje. Todėl rekomenduojama apsvarstyti baltas ar matinio stiklo spintelių dureles, balto akmens ar nerūdijančio plieno stalviršius ir baltas plyteles grindims.

 

Kaip pastebi „Baldai PL“ vizualiai padidinti virtuvę, suteikti jai erdvės, nėra sunku, tiesiog reikia atitinkamai įvertinti virtuvę ir pasirinkti optimalius variantus. Virtuvės baldai, spalvų schemos, paprastas išplanavimas padės pasiekti būtent to.