Namuose norisi malonios aplinkos tiek leidžiant laiką su šeima, tiek būnant su draugais. Vien todėl namus būtina paversti jaukia vieta. Šiltuoju sezonu metu vis dažniau būna saulėtos dienos. Dažniausiai tai tikras malonumas, vis dėlto norint pažiūrėti filmą ar turint atlikti darbus su kompiuteriu tenka pripažinti, kad susikaupti tampa sudėtingiau. Apsisaugoti nuo saulės gali padėti ir įprastos užuolaidos, ir įmantrios širmos.

 

Būdai, padėsiantys apsisaugoti nuo saulės:

• Patalpų vėdinimas. Viena iš išeičių, jei norite malonios aplinkos. Svarbu, prisiminti, kad oro kondicionierius turi veikti be papildomo langų atidarymo. Geriausias būdas, trumpai, tačiau efektyviai sukelti skersvėjį. Tai neturėtų turėti žalos sveikatai, vis dėlto vertėtų tai daryti vaikams nesant namuose.

• Augalai. Nors tai skamba neįprastai, vis dėlto jie puikiai sugeba namus atvėsinti. Dienos ar nakties metu jie sudaro šešėlį. Šis metodas yra veiksnus, jei augalai būna didesni. Taip pat tinka vijokliniai augalai.

• Saulės kontrolės stiklas. Norint tikrai apsisaugoti nuo saulės padės ši įmontuota dalis. Ši speciali plėvelė dažnai naudojama stoglangiams. Vienas iš galimų būdų – širmos, kurios ne tik apsaugos nuo kaitros, bet ir suteikia namams savitą stilių. Tai puikus suderinti ne namų stilių, bet ir baldo funkcionalumo. Dažnai širma naudojama kaip persirengimo vieta. Domuslumina.lt siūlo patikimos kokybės produktus.

• Šviesios spalvos. Nors visiems gerai žinoma, kad su tamsios spalvos drabužiais žmogus greičiau įkaista, vis dėlto dažnai tai užmirštama įkuriant namus. Vis dėlto svarbu nepamiršti, kad tai galima ir namuose. Namų sienos turėtų būti šviesių spalvų, bet jei jau jos yra tamsių, kitus namų baldus reiktų rinktis šviesių tonų.

• Kiti apsauginiai būdai. Namai privalo būti vieta, kur malonu leisti laiką, todėl būtina naudotis apsaugomis nuo saulės: užuolaidomis, roletais. Taip pat apsauga gali tapti ir širmos, kurios puikiai pagyvins namų interjerą. Jis taps labiau egzotiškas, įmantrus.

 

Yra daug būdų, kaip apsisaugoti nuo saulės ir kaitros, todėl jei jus vargina saulės suteikiama šviesa nuo jos galima lengvai apsisaugoti. Tai atlikti galima su augalų, sienos spalvos ar širmų pagalba. Derinant su namų aplinka, šis būdas gali net ir papuošti namus.