Fotopopierius, nuotraukos, paveikslėliai

Kartais, namų aplinkoje viskas nusibosta. Tokiu atveju geriausia ne daryti remontą ir išleisti daug pinigų, o papildyti jį gražiais akcentais, kurie leis mėgautis tarsi nauja aplinka ir suteiks namams jaukumo. Taigi, dabar pateiksime pavyzdžių, kaip puikiai papuošti kambario sienas pasinaudojant keliais, nebrangiai kainuojančiais triukais.

 

Iškabinti nuotraukomis

 

Nieko nėra šauniau, kaip papuošti savo kambarį iškabintomis nuotraukomis. Tai ne tik suteiks gerų emocijų prisiminus gerą atmosferą su draugais, bet ir ši dekoracija kainuos nedaug pinigų. Pirmiausia, pasirinkite nuotraukas, kurios Jums teikia pačius gražiausius prisiminimus. Tai gali būti linksmos nuotraukos su draugais, šeimos nariais ar mylimuoju. Jeigu tokių neturite – galite netgi pasinaudojus telefoną pasidaryti.

 

Kai tai jau atlikta, nuvykite į pasitaikiusią nuotraukų ryškinimo įmonę. Svarbu, jog būtų pasirinktas tinkamas fotopopierius. Jų gali būti spalvotų ir nespalvotų. Jeigu norite padekoruoti savo sieną meniškai – geriausia yra pasirinkti nespalvotą fotopopierių, o jeigu norisi žaismingumo – puikus variantas yra įvairiausių spalvų nuotraukos. Be to, galite pasirinkti tokias fotografijas, kurios derėtų prie kambario interjero – tai bus ne tik puiki dekoracija, bet ir pagyvins Jūsų kambarį.

 

Puiki išeitis – spalvota paveikslėlių kompozicija

 

Puiki kambario dekoracija gali būti ir paveikslėliai, iš kurių susideda bendras vaizdas. Jie gali būti fotografuojami po kažkokią dalelę fotoaparatu arba galima rasti tokią kompozicija internete. Atspausdinti fotografijų daleles puikiai tinka ir blizgus fotopopierius, nes tai suteiks tam tikro atmušimo prie kambario sienų ir puikiai atsispindės nuo šviesos.

 

Motyvacinis paveikslas

 

Be to, jog puikiai tinka paveikslėlių kompozicija ar nuotaikingos fotografijos, ant sienos taip pat galima prisikabinti ir paveikslą su motyvaciniu šūkiu, ypač, jeigu norite padekoruoti savo darbo kambarį. Tai ne tik suteiks motyvacijos bet ir pagyvins kambario atmosferą. Susiraskite sau tinkamą citatą ar šūkį, kuris tinka būtent Jums. Tada, su „Photoshop“ pagalba įklijuokite užrašą ant raminančio vaizdo. Spausdinant, svarbu atkreipti dėmesį, kokio dydžio norite, jog paveikslas būtų. Prieš spausdinant, svarbu atkreipti dėmesį, jog fotopopierius gali būti įvairiausių dydžių ar formų, todėl išsimatuokite vietą, kurioje norėsite kabinti paveikslą.

 

Norint papuošti kambario sieną, nebūtina daug pastangų. Svarbu – įjungti savo vaizduotę.