Apie standartinius roletus kalba visi. Funkcionali langų uždanga, paprastu valdymu ir su galimybe rinktis iš galybės skirtingų spalvų. Tačiau daug didesnį efektą namams turi foto roletai. Šiuos galima rinktis ne tik iš siūlomų variantų, bet ir susikurti jų dizainą patiems. Kaip tai veikia ir kodėl juos verta rinktis?

 

Unikalus namų dizainas

Foto roletai išsiskiria pirmiausia tuo, kad jų dizainą kuriamės patys. Tad foto roletai Kaune (jais prekiauja ir įmonė ,,Domus Lumina“) nuo šio tipo langų uždangų gaminamų Vilniuje pernelyg nesiskirs. Raštai dominuos panašūs. Kad būtų lengviau apsispręsti, apžvelkite namuose vyraujantį interjero stilių, o tada apmąstykite, kokią istoriją turėtų pasakoti Jūsų langų uždangos. Juk sakoma, kad langai yra namų sielos veidrodis.

Kuriantis foto roletų dizainą – kūrybinė laisvė garantuota. Čia jūs galite pasitelkti tiek internete randamus raštus, tiek mylimiausią atostogų nuotrauką. Svarbiausia – gera foto kokybė. Atvirkščiai nei tradiciniai langų uždengimai, kurie dažnai būna vienspalviai ir derinami prie sienų ar baldų spalvų, foto roletai gali būti pagrindiniu ir unikaliu namų akcentu. Juos galite rinktis ir virtuvės, ir miegamojo erdvei. Jūsų namai – Jūsų istorijos.

 

Kokį audinį vertėtų rinktis?

Nusprendus kokiu raštu ar nuotrauka puošite savo foto roletus, kitas svarbus žingsnis – audinio pasirinkimas. Foto roletų unikalumas pasireiškia ir tuo, kad nuo pasirinkto audinio priklausys ir tai, kaip atrodys visas šio tipo roletų dizainas. Roletai Kaune ir kituose Lietuvos miestuose dažnai siūlo panašius audinių variantus, tinkamą variantą galite rasti neišvykę iš savo miesto.

Audinio pasirinkimas yra individualus sprendimas, labai priklausantis nuo asmens gyvenimo būdo ir namų interjero. Visgi renkantis audinį taip pat aktualu atsižvelgti į tai, kurioje namų erdvėje jis puoš langą.

Miegamiesiems dažnai rekomenduojama rinktis „BlackOut“ tipo roletus, jų pavyzdžių ir kuo tai išskirtinis modelis galima pamatyti įmonės „Domus Lumina“ svetainėje. Šio tipo roletai visiškai užtamsina aplinką. Ant šio audinio spausdinta nuotrauka ne visada gali atrodyti gražiai, yra rizika, kad šios nė nesimatys, tad geriau rinktis ką nors iš raminančių ir aplinkoje derančių raštų.

Svetainėje ar vaikų kambaryje ar virtuvėje rekomenduojama rinktis tradicinį roletų audinį. Ant šio tipo medžiagos spausdinta nuotrauka ar raštas ne tik pagyvins aplinką, bet ir atrodys žaismingai.

 

Foto roletai gali padėti puošti ne tik namų erdves, bet ir biurų. Susikurkite unikalų ir išskirtinumu dvelkiantį dizainą. Foto roletai Kaune ir visoje Lietuvoje, nesvarbu, kur bebūtumėte, atrodys įspūdingai ir unikaliai.