fasadų apdaila, eksterjeras, dizainas

Namų fasadas yra reprezentacinė būsto dalis – čia galima originaliai pagražinti ir eilinį būstą, suteiki jam išskirtinumo ir modernumo. Renkantis fasadą būtina atkreipti dėmesį į namo išorės ypatybes: kas tinka didelio ploto ir mediniam būstui, nebūtinai tiks kitam. Renkantis fasado dailinimo būdą, svarbu atkreipti dėmesį į esminius aspektus.

 

Akmeninė apdaila

Akmuo puikiai tinka mediniams namams. Kokybiška akmens imitacija atrodo itin realistiškai, sukuria prabangos įspūdį. Šią imitaciją nebūtina dekoruoti viso namo eksterjero – itin savitai atrodo panaudotos akmens apdailos detalės po palangėmis. Akmens apdaila turi daugybę variacijų – galite rinktis realistišką, margintą, primenančią senovinę pilį.

 

Plytų imitacijos apdaila

Ši fasado apdaila puikiai tiks visų tipų namams ir leis sukurti tiek modernų, tiek klasikinį įvaizdį. Šią apdailą galima derinti su kitų rūšių apdailomis. Plytų apdaila išsiskiria ne tik spalvų, bet ir formų įvairove: plytos yra paįvairinamos akmenų imitacija. Kokybiška plytų imitacijos apdaila yra itin realistiška – praeiviai ir svečiai neatskirs, jog plytos netikros.

 

Betono imitacijos apdaila

Ši apdaila yra itin moderni, išsiskirianti šaltumu ir minimalistiniu stiliumi. Šią apdailą patartina rinktis tiems, kurie nori sukurti madingą namo eksterjerą. Betono imitaciją sukuriančios plokštės išsiskiria lengvumu ir lankstumu – lengvai prigręžiamos, jos įrengiamos greitai ir lengvai, pasiekiamas greitas ir modernus rezultatas, išvengiant betono lyginimo darbų. Ši fasado apdaila kaip ir medinės dailylentės, išsiskiria originaliomis tekstūromis – galima įsigyti ne tik lygaus, bet ir sueižėjusio, gruoblėto betono imitacijos plokštes.

 

Cementinių dailylenčių apdaila

Cementinės dailylentės puikiai tinka seno statymo namams, kuriuos norsi atnaujinti. Vizualiai šios dailylentės nesiskira nuo medinių, sukuria naujumo įspūdį. Lengvai prižiūrimos, atsparios šalčiui, karščiui, UV spinduliams ir drėgmei dailylentės išsiskiria savo patvarumu.

 

Nerūdijančio plieno apdaila

Ši apdaila išsiskira futuristiniu stiliumi – apdailai skirtas metalas traukia spalvomis, spindėsiu, raštais ir tekstūromis. Itin modernus nerūdijančio plieno apdailos pasirinkimas – blizgus, veidrodinis paviršius, kuris atspindi aplinką. Šis pasirinkimas itin populiarus kuriant biurų, daugiaaukščių pastatų dizainą.

 

Dacora plytelių apdaila

Tai fasado apdaila, atspindinti vokiškos tradicijos ir moderno darną. Šiuo laikotarpiu itin populiarios juodos dacora plytelės, kurios išsiskiria minimalistiniu ir monochrominiu stiliumi – plytelėmis padengiamos namo sienos ir stogas sukuria išskirtinį ir vientisą stilių.

 

Šiuolaikiniai apdailos pasirinkimai stebina savo įvairove ir stilių gausa – pasirinkimą ras tiek klasikos, tiek moderno mėgėjai. Svarbu nebijoti eksperimentuoti – derinti skirtingas fasado apdailos detales, sukuriant dinamišką ir savitą eksterjero stilių.