virtuvės komplektas

Namai – erdvė, kurioje siekiame atsipalaiduoti, pailsėti ir neretais atvejais tiesiog bandome pasislėpti nuo kitų. Įsirengiant namus dėmesio skiriame kiekvienai detalei – ne tik svetainės sekcija, bet ir virtuvės komplektas turi pilnai atitikti ne tik poreikius ir būti funkcionalus, bet taip pat tapti vaistu akims. Kitaip tariant, estetika net virtuvės interjere turi labai daug reikšmės. Kaip susikurti funkcionalų ir patrauklų dizainą bei kodėl tai taip svarbu – pasakojame šiek tiek plačiau.

 

Danų išmintis byloja

Skandinavai ypač daug dėmesio skiria būtent estetikos išryškinimui. Jų namuose visada šviesu, gražu, jauku, o svarbiausia – gera žiūrėti. Vis tik, skirtumas tarp tvarkingų ir gražių namų ir apšnerkštos netvarkingos palėpės yra labai stipriai juntamas tiek vizualiai, tiek emociškai. Štai, danai teigia, kad geram gyvenimui viskas ko reikia – tai funkcionalus, tačiau tuo pačiu gražus interjeras. Tai reiškia, kad jie dėmesio skiria ir baldų funkcijoms, ir jų išorės dizainui.

Tiesa, danai taip pat daug dėmesio skiria ir kokybei. Tai bene daugiausiai pinigų interjerui išleidžianti tauta pasaulyje. Tačiau jiems kaina turi mažiausiai reikšmės. Jie vertina gerą dizainą, kokybę ir meistriškumą. Tad ir ieško to, ką galėtų naudoti eilę metų, o paskui dar perduoti ir savo vaikams. Net virtuvės komplektas jų namuose sulaukia tiek pat dėmesio, kiek svetainės sofa. Tačiau kaip išsirinkti, kad tai būtų ir gražu, ir funkcionalu?

 

Baldų pasirinkimo kriterijai pagal danus

Jei kada nors domėjotės skandinavišku interjeru, tikėtina, kad pastebėjote, jog danų namai – kaip iš žurnalų ir laikraščių pirmųjų puslapių. Jiems estetika suteikia daugiau laimės ir džiaugsmo, tad jau vien todėl jie tam skiria milžinišką dėmesį. Na, juk ir Jūs tikrai esate pajutę tą vidų užplūstantį džiaugsmą, kai namuose atsiduria naujas gražus daiktas. Juk ir nuotaika iškart kita. Tad kaip rinktis, kad kiekvienas naujas baldas ar paprastas spintelė teiktų džiaugsmo tiek širdžiai, tiek akims?

  • Rinkitės ne tai kas madinga, o tai kas patinka Jums;
  • Atsižvelkite į gamyboje naudotas medžiagas – ilgaamžiškumas priklauso būtent nuo to;
  • Orientuokitės į funkcionalumą. Net virtuvės komplektas gali teikti tiek laimės, kad atrodys, jog džiaugsmas pro kraštus lipa. Ypač jeigu jis gražus, funkcionalus ir leidžia patogiai gaminti;
  • Nepamirškite mažų tradicijų. Baldai prie jų prisideda. Na, pavyzdžiui, sekmadienio šeimos pusryčiai. Nuo patogaus ir stilingo stalo šeimos nariams nesinorės pakilti ilgiau, tad džiaugsmas bendraujant bus dar didesnis.

 

Kuo patrauklesnis ir funkcionalesnis bus namų dizainas, tuo laimingesni Jūs jausitės. Juk geras gyvenimas yra tada, kai kasdien galite pasakyti, kad jaučiatės laimingas. O namai yra būtent tam ir skirti – kad jaustumėtės patogiai, jaukiai ir svarbiausia – džiaugsmo pilna širdimi.