Miegamasis, kuriame harmoningai dera tiek komfortas, tiek estetika – tiesiog tobulas pasirinkimas. Tačiau sukurti tokią erdvę pavyksta ne visiems. Taigi, ko nepamiršti kuriant tobulą poilsio kambarį?

Simetrija

 

Tam, kad miegamasis atrodytų patraukliai, vertėtų išlaikyti simetriją – tai apima tiek baldus, tiek aksesuarus. Pagrindinis kambario akcentas gali būti didelė dvigulė lova. Amerikietiški baldai „Adorno“ – tai, kas padės įgyvendinti šį sumanymą. Plačiame asortimente gausu itin prabangių baldų. Jie žavi ne tik savo išvaizda, bet ir ilgaamžiškumu.

 

Interjerą patraukliai papildo puošnus pakabinamas šviestuvas. Montuodami jį taip pat nepamirškite simetrijos. Bene geriausia, kad šviestuvas kabėtų tiksliai virš lovos. Tiesa, renkantis šį aksesuarą patariama nepamiršti įvertinti kambario proporcijų. Pernelyg didelis arba per mažas šviestuvas gali jas iškraipyti.

 

Mažiau yra daugiau

 

Tobulas miegamasis turėtų būti pakankamai erdvus ir neperkrautas nereikalingais daiktais. Patraukliam interjerui sukurti pakanka esminių baldų ir keleto aksesuarų – lovos, naktinės spintelės, pufo, šviestuvo. Šiuo atveju kur kas svarbesnė ne kiekis, o kokybė. Amerikietiški baldai „Adorno“ išsiskiria savo žavingu dizainu ir aukšta kokybe, todėl yra puikus pasirinkimas ne tik miegamajame, bet ir kituose kambariuose. Apsilankykite internetinėje svetainėje ir įsitikinkite tuo patys jau dabar.

 

Dėmesys patalynei

 

Patalynė itin svarbi patogios miego aplinkos sudedamoji dalis. Todėl ją rinktis vertėtų itin apgalvotai. Visų pirma, patariama atkreipti dėmesį į paklodės, antklodės ir pagalvių užvalkalų audinį – geriausia, kad jis būtų kuo natūralesnis. Tokia patalynė gerai praleidžia orą ir sugeria drėgmę, todėl gali padėti išvengti gausaus prakaitavimo miego metu.

 

Kitas aspektas – jos išvaizda. Patariama rinktis tokios spalvos ir raštų patalynę, kuri labiausiai derėtų interjere. Šiuo metu pasirinkimo galimybės išties plačios, todėl rasti sau labiausiai tinkantį variantą neturėtų būti labai sudėtinga.

 

Amerikietiški baldai „Adorno“ – tai, kas gali padėti sukurti išsvajotą miegamąjį. Peržvelkite platų prekių asortimentą ir išsirinkite sau patinkančias. Tegul jūsų poilsio kambarys atgimsta dar neregėtomis spalvomis. Prabanga, komfortas ir ilgaamžiškumas – tai savybės, kuriomis pasižymi ne tik miegamajam, bet ir kitiems kambariams skirti baldai.