betono siurbliai, statybos, betonas

Statybose ar kituose projektuose, kuriuose reikia cemento – betono siurbliai yra puikus pasirinkimas. Tiek betonas, tiek betono siurbliai yra nepamainomi statybų pagalbininkai.

Apsauga nuo aplinkos

Kadangi šie siurbliai, skirti betonui maišyti yra sandarūs, į juos nepateks lietaus vanduo ar šiukšlės. Tai itin svarbus privalumas betonui, nes taip išlaikoma reikiama betono konsistencija.

Reikiamas kiekis

Siurbliai betonui yra patogūs tuo, jog išeinamą betono kiekį galima dozuoti – taip sutaupysite betono ir neteks vargi jį išgaunant.

Mobilumas

Kai kurie siurbliai betonui yra mobilūs – betoną galimą lengvai gabenti. Tai ypač tinka turintiems stambias statybas.

Taupomas laikas

Betono siurbliai sutaupo begalę laiko – dėl šios priežasties ši priemonė yra tikrai populiari. Be to, viduje maišomas betonas nesustingsta.

Įvairovė

Siurbliai, skirti betonui, yra įvairių dydžių ir rūšių – betono siurblių įvairovėje tinkamą ras tiek su milžiniškais projektais dirbantys, tiek namus remontuoti norintys klientai.

 

Betono sudėtinė dalis cementas puikiai pritaikomas namuose

Rankenėlės

Cemento rankenėlės atrodo stilingai, be to, jas pasidaryti nereikia didelių pastangų. Užmaišykite cementą, įpilkite jį į norimą formelę, pavyzdžiui saulės, ir įdėkite medvaržtį. Rezultatas tikrai nudžiugins – sukursite patvarias rankenėles, kurios puikiai tiks kuriant skandinaviško stiliaus interjerą.

Vazonai

Jei norisi paįvairinti dizainą, sukurkite vazonus iš cemento. Šiam rankų darbui betono siurbliai nereikalingi. Pasiimkite kibirą, ant jo uždėkite storą skudurą (puikiai tiks senas rankšluostis) ir apipilkite jį cementu. Cementui sustingus, nulakuokite vazoną – rezultatas išties džiugins akis.

Žvakidės

Nepatikėsite, tačiau žvakidės iš betono atrodo tikrai madingai – tai puikiai tiks vertinantiems minimalistinį stilių. Susiraskite norimą formelę (ji turi sukurti stabilų pagrindą) ir per vidurį įdėkite žvakę. Cementui sudžiūviūvus, turėsite išskirtinę žvakidę.

Nėriniuotos plytelės

Cementas gali būti ir elegantiška eksterjero detalė. Sukurkite formelę, kuri būtų norimo plytelės dydžio. Ant viršaus uždėkite nėrinių. Kai cemetas pradės kietėti, juos ištraukite – gausite dailiai raštuotą plytelę. Rankdarbiai puiki išeitis namų gražinimui, tačiau betono siurbliai geriausias sprendimas, kai jūsų laukia dideli projektai.

Raidės

Jei turite raidžių formeles, su cementu galite sukurti originalių dizaino detalių. Į formelę įdėkite plėvelę ar maišelį (kad po to raides būtų lengva pašalinti) ir pripilkite cemento. Raides galite nudažyti skirtingomis spalvomis – tai žaismingas sprendimas.

 

Siurbliai betonui – reikalingi statybininkams ekspertams ir norintiems pagražinti savo kiemą. Norintiems išvengti nugaros skausmų ir nereikalingo vargo, betono siurbliai yra puiki išeitis. Taupykite savo laiką ir kurkite lengvai.