minkšti kampai, baldų taikymas erdvėje, minkšti ir patogūs baldai

Taikant baldus erdvėje, reikėtų atsižvelgti į jų formą ir stilių. Taikydami baldus erdvėje, suskursite patogią ir jaukią aplinką savo namuose. Tad kaip tikslingai išdėstyti baldus erdvėje?

 

Leiskite lengvai judėti

Prieš statydami baldus, tokiame kambaryje, kaip svetainė atsižvelkite į tai, jog tai pagrindinis namų taškas, kuriame lankosi daugiausiai žmonių. Dėl to čia turi būti lengvai praeinama. Statydami baldus, pasistenkite palikti keliasdešimt centimetrų tarp jų.

Statydami tokius baldus, kaip minkšti kampai – sofos, kurių pasirinkimas šiandien ypač platus „Magrės baldai“ parduotuvės asortimente, taikykite juos prie pat sienos. Taip šie baldai užims mažiau erdvės.

 

Išsirinkite svarbiausią kambario tašką

Pagrindinis kambario akcentas yra ramstis kitiems interjero akcentams. Galbūt jūsų namuose tai bus didelis vitrininis langas, židinys, didelė sekcija. Pagrindinis kambario akcentas leis lengviau taikyti baldus gyvenamojoje erdvėje.

 

Pokalbiams skirta vieta

Taikydami baldus svetainėje, taikykite baldus, taip, kad šie sukurtų tinkamą atmosferą bendravimui. Pavyzdžiui pastatykite, patogias sofas, fotelius vienus prieš kitus. Jei jūsų kambaryje yra taikomi minkšti kampai, kurių asortimentu rūpinasi „Magrės baldai“, statykite juos aplink stalą, kartu su kitais baldais.

 

Asimetriškas vaizdas

Jūsų namuose neprivalo būti simetrinio vaizdo. Namų erdvei galite statyti skirtingus baldus. Sofa neprivalo būti iš tos pačios kolekcijos kaip ir kavos staliukas. Rinkitės baldus, kurie patiktų jums. Žinoma, reikėtų nepamiršti, kad kambario interjeras turi sukurti pusiausvyros jausmą. Todėl taikydami skirtingų kolekcijų baldus, atsižvelkite į jų spalvas.

Šie baldai turėtų būti monochrominių spalvų, kurios kurtų darnų interjero įvaizdį. Monochrominių spalvų baldus, tokius kaip, minkšti kampai, sofos, kavos staliukai, sekcijos, komodos, neabejotinai rasite „Magrės baldai“ asortimente.

 

Susikurkite namus, atitinkančius jūsų poreikius. Kurdami namų interjerą, tinkamai išdėstykite ir derinkite baldus. Taip pat nepamirškite pasirūpinti baldais, kurie sukurtų komfortišką aplinką jums ir jūsų artimiesiems.