kiemo darbai

Dažnas pasvajoja apie savo daržą, vis dėlto vietos stokos arba papildomos priežiūros atsisakoma šios idėjos. Vis dėlto pasirinkus išmanią kiemo priežiūrą – galima gauti netikėtų rezultatų bei liks laiko daržininkystės malonumui. Vejapjovės „Worx“ ne tik gali veikti su Wi-Fi ryšiu, bet ir savaime grįžta į įkrovimo stotelę, bet ir nustoja dirbti lietaus metu ir grįžta prie darbo tik, kai veja tampa sausa ir tinkama darbui.

 

Daržininkystės privalumai:

• Ekologiška. Pačių užaugti vaisiai ir daržovės bus jokių chemijos ar kitų žalingų medžiagų, todėl jas naudojant ir valgant būsite apsaugoti nuo bet kokio sveikatos poveikio. Derlius bus sveikesnis nei parduotuvėse pirktas. Vaisiai ir daržovės išliks su būtinais vitaminais ir kitomis naudingomis medžiagomis.

• Pigu. Perkant sėklas ir kitus sodinukus – išleisite mažiau nei jau perkant užaugintas daržoves ar vaisius. Vis dėlto prieš daržo įkūrimą būtina įsigyti tam tinkamus įrankius bei žemes. Vejapjovės „Worx“ apsaugos jūsų daržą nuo žalos, kadangi pajutę kliūtį – ją aplenks. Priežiūrai vertėtų pasirūpinti trąšomis, kurios augalams padės užaugti didesniais. Taip pat būtina pasirūpinti apsauga nuo parazitų, kurie galėtų sunaikinti derlių.

 

Kokie yra minusai?

Vis dėlto norint gauti prekę iš karto, kai jos prireikia, kartais vis vien tenka apsilankyti parduotuvėje. Kol daržovės ir vaisiai užauga, tenka gana ilgai palaukti, be to kartais iš viso nesulaukiama, kadangi atsiradus parazitams – derlius būna sunaikinamas. Vienos rūšies daržovės arba vaisiai sunkiai prigyja pagal klimatą, todėl būtina pasidomėti, kurių rūšių vertėtų vengti savo darže.

 

Kaip tinkamai pasirinkti rūšis?

Pirmiausia, reikia pasirinkti dervą ir žemes pagal kurias vėliau pasirinksite augalus ir daržoves. Vejapjovės „Worx“ darbas bus užtikrintas ir saugus, jei užtversite savo daržą tvora, tokiu būdu apsaugosite ir daržą, ir robotą nuo žalos.

 

Taip pat būtina pasirinkti pagal oro sąlygas, kadangi mūsų klimatui būdingi atšalimai bei krituliai vertėtų rinktis nelabai lepias rūšys, kurioms nėra būtina saulė ar sausas oras. Jei sunkiai randate informaciją, ją suteikti gali parduotuvių konsultantai.