ekoliumenas.lt

Ateities vizijose šviestuvų ir natūralios šviesos skirtumas turėtų iš viso pradingti. Šiuo metu šviestuvai ir net lemputės kuriami pagal vartotojų poreikius: pigesni, kokybiškesni ir ilgaamžiškesni. Tačiau vis dėlto kyla klausimas: ar visuose namų erdvėse reikalingas šviestuvas, o gal galima minimalumą išnaudoti savo poreikiams? Šviestuvai Šiauliuose ar didmiesčiuose Kaune ir Vilniuje pasižymi ne tik gausiu asortimentu, bet ir ekspertais, kurie suteiks naudingos informacijos apie rūpimus klausimus.

 

Kuriose namų vietose apšvietimas turėtų būti minimalus?

  • Norimas prieblandos efektas. Kad ir kaip tai keistai skambėtų, vis dėlto kartais jaukumui kurti pasitelkiamas būtent šis būdas. Pavyzdžiui, tai ypač tinka moderniuose loftuose ar balkonuose, kur norima sukurti romantiška prieblanda. Vertėtų į tai pažvelgti kūrybiškai ir iš vyno butelių ir kalėdinių lempučių junginio sukurti norimą jaukumą.
  • Langai. Prie šios namų dalies reikia pirmiausia suderinti užuolaidas ir tik vėliau mąstyti apie apšvietimą. Jei uždangalas bus nepralaidus šviesai, rinkitės šviestuvus, kurie kryptingai apšviestų šią namų dalį. Vis dėlto jei langai suteikia norimos šviesos, galima rinktis kitokį apšvietimo būdą. Šviestuvai Šiauliuose, Klaipėdoje ar kituose miestuose gali būti įsigyti su patarimu, kurioje erdvėje jį statyti ar įmontuoti.
  • Stiklinės durys. Kaip ir minėti langai, taip ir šviesą praleidžiančios durys gali suteikti šviesos namams. Natūralus apšvietimas gali būti tinkamai panaudotas dienos metu, tačiau nakties metu vis dėlto atkreipti dėmesį į šią namų sritį. Būtent čia priimami svečiai ar laikomas veidrodis, todėl vertėtų rūpestingai apsvarstyti, kaip norima apšviesti priimamąjį.
  • Išmani kontrolė – visiems namams. Šviestuvų parduotuvėse vis dažniau nukrypsta dėmesys į išmanųjį apšvietimą. Kas seniau būtų nustebinę kiekvieną, šiuo metu tampa norma namų erdvėje. Tai suteikia galimybę valdyti apšvietimą ir suteikti namams norimą atmosferą. Tai laisvės pojūtis pačiam vartotojui rinktis tai, ko jis geidžia.

 

Vienintelė išeitis, norint išpildyti kiekvieną namų erdvę, tai tinkami šviestuvai. Šiauliuose, Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje šviestuvų parduotuvėje „Ekoliumenas“ galima įsigyti tiek šviestuvą, tiek įgyti žinių apie tai, kaip nepersistengti perkant šviestuvus. Juk namuose yra vietų, kur natūralus apšvietimas suteikia pakankamai šviesus, todėl šviestuvas užima tik papildomos erdvės.