zaliuzes

Dažnai yra susiduriama su situacija, kai į namus patenka per daug šviesos, vargina intensyvūs saulės spinduliai, kurie ne tik trukdo naudotis elektroniniais prietaisais (dirbti kompiuteriu ar žiūrėti televizorių), bet ir vargina akis. Susidoroti su šia situacija gali padėti specialūs roletai, užuolaidos. Tačiau geriausiai šią funkciją atlieka apsauginės žaliuzės. Pastaruoju metu tai itin populiarus variantas tiek biuruose, tiek ir namuose.

Apsauginių žaliuzių gamybai naudojama speciali medžiaga. Audinys atspindi daugiau nei 80 % infraraudonųjų spindulių, todėl yra sukuriama ideali terpė patalpoje, kuri nėra persmelkta saulės šviesos. Apsauginės žaliuzės yra mėgstamos, nes namuose atrodo gana elegantiškai, o spalvų pasirinkimo įvairovė leidžia jas nesunkiai priderinti prie bet kurio interjero. Žinoma, romanetės ar užuolaidos būtų puošnesnis variantas, pavyzdžiui, svetainėje. Vis dėl to jei tai darbo kambarys – jos idealiai tinka tiek stilistiškai, tiek ir funkciškai.

Be to, kad šios langų uždangos puikiai sulaiko saulės spindulius – jos dar ir užkerta kelią susidaryti saulės šviesos atspindžiams ant kompiuterio ar televizoriaus ekranų. Todėl saulei pakilus nereikia nervintis, kad per jos atspindžius nieko negalite matyti ekrane. Nors šios vertikalios žaliuzės atrodo gana statiškas variantas, tačiau jos tinka ir trikampiams langams, todėl jei turite netradicinių išmatavimų ar formų langus – tai nesudaro problemų norimoje patalpoje pritaikyti šias žaliuzes.

Žmonės mėgsta apsaugines žaliuzes, nes jų priežiūra gana paprasta. Lygiai toks pats paprastas yra ir valdymas. Yra net trys valdymo būdai, todėl kiekvienas pasirenka sau patogiausią – virvele, rankenėle ar automatizuotas – elektrinis valdymas. Kadangi žaliuzės gali suktis 360 laipsnių kampu visada galite sureguliuoti langų uždangas pagal savo poreikius. Visiškai pasislėpti nuo šviesos arba padaryti mažus tarpelius bei iš patalpos pusės matyti vaizdą lauke.

 

Jeigu savo namuose ar darbo vietoje ieškote efektyvaus sprendimo, kuris ne tik sumažina vidaus kondicionavimo išlaidas, bet ir puikiai susidoroja su intensyvia spinduliuote – tada apsauginės žaliuzės yra puikus pasirinkimas. Išbandykite ir mėgaukitės šių žaliuzių teikiamais privalumais.