aukšto slėgio plovimo įranga

Vasara – tas sezonas, kai daugiausiai laiko praleidžiame lauke. Ir ne tik todėl, kad lepina saulės karšti spinduliai, kartais pasiimame atostogų ir lekiam į pajūrį pagulėti smėlėtuose paplūdimiuose, bet dar ir todėl, kad dažniausiai yra ką veikti sode. Ir jei vis dar manote, kad čia darbuojantis Jums nereikalinga aukšto slėgio plovimo įranga, mes Jums siūlome pagalvoti dar kartą. Štai 6 skirtingi šios plovyklos panaudojimo būdai, kurie palengvins Jums vasaros darbus.

1. Grilio įrangos kepimas

Vasaros metu tikrai kiekvienas iš mūsų nors vieną savaitgalį paskiria griliu. Keptoms dešrelėms, šašlykams, daržovių vėrinukams, saldiems keptiems zefyrams… seilė varva net mums bevardinant. O kas seka po to? Ilgas ir varginantis bandymas idealiai nuplauti groteles, kurios kartais taip apkepa, kad daugelis tiesiog praranda viltį. Viena valo jas su kokakolos pagalba, kiti – aukšto slėgio plovyklos. Tad jei garaže kažkur guli – pabandykite ją panaudoti grilio grotelių plovimui – efektas ir greitas darbas garantuotas.

2. Lauko baldų plovimas

Ar Jūsų lauko baldai vis dar guli kažkur paslėpti garaže, nes jų būsena šiuo metu pernelyg gėdinga, kad būtų galima ant jų prisėsti? Net negalvokite pirkti naujų – nuplauti ją gali ir aukšto slėgio plovimo įranga. Nušveiskite tuos senus baldus ir jau šį savaitgalį galėsite organizuoti smagų draugų susibūrimą sodyboje prie laužo.

3. Žoliapjovės plovimas

Ar žinojote, kad žoliapjovę po kiekvieno pjovimo reikia atidžiai nuplauti ir nuvalyti? Ne? Na, tai dabar jau žinosite. O šį darbą atlikti galima ir su aukšto slėgio plovyklomis. Tiesiog paleiskite srovę į žoliapjovės gaubtą ir nuplaukite visą prilipusį purvą ir žoles.

4. Automobilių valymas

Ar kada bandėte nuplauti automobilį ne auto plovykloje, o naudojantis įprastu būdu – kibiru vandens ir kempine? Kaip ilgai trukote? Šį darbą galima atlikti daug greičiau ir patogiau, jeigu turite aukšto slėgio plovyklą namuose.

5. Tvoros valymas

Aukšto slėgio plovimo įranga taip pat praverčia ir tuomet, kai norisi susitvarkyti kiemą, pavyzdžiui, nuplauti jau kerpe apaugusia seną medinę tvorą, atgaivinant jos spalvą ir bendrą dizainą, kurį paveikė laikas. Beje tinka ir medinėms, ir metalinėms tvoroms.

6. Namo eksterjero tvarkymas

Ar namas, kaip ir tvora, jau seniai prarado pradinę savo išvaizdą? Tai gal laikas atsinaujinti ne tik vidų, bet ir išorę? Su aukštos slėgio plovyklos pagalba tai padaryti bus visai nesudėtinga. Tiesiog pasirinkite atitinkamo paviršiaus plovimo funkciją.

Aukštos slėgio plovimo įrangos pagalba galima nuveikti labai daug, tereikia apsidairyti kieme ar virtuvėje. Atraskite jos privalumus ir pamatysite – gyvenimas bus gerokai lengvesnis, o be to – ir švaresnis.