akumuliatorinė žoliapjovė

Apie žurnalo viršelio vertą galinį kiemą svajoja beveik kiekvienas, kuris gyvena nuosavame name. Ir nors tuo pačiu jį paskirti norisi daržininkystei, turėti mielą ir jaukų kampelį, kuriame rytais gertų žalią arbatą ir valgytų šviežasi uogas, nori irgi beveik kiekvienas. Tačiau gražus ir tvarkingas kiemas reikalauja nemažai dėmesio ir laiko. Na, aišku ir įrankių, tačiau daugeliui neaišku, kokių? Tad šįkart mes kalbame apie įrankius, kurie padės Jums tvarkytis kieme – pateikiame ne tik sąrašą reikalingiausiųjų,bet ir trumpai aprašome, kur ir kada juos naudoti.

 

Akumuliatorinė žoliapjovė

Ar Jūsų kieme yra ne tik laisvos vietos žaisti lauko žaidimams, bet dar ir erdvė, kurioje tvarkingi susodinti sodinukai ir gėlynai? Jų neapeisite su įprasta benzinine vejapjove. Jos masyvios, patogios, smagiai važiuojančios, tačiau siauriems tarpeliams reikėtų kažko patogesnio ir mažesnio. Šiam tikslui ir siūlome akumuliatoriumi užvedamą rankinę žoliapjovę. Ji siauresnė, su ja lengviau prieisite prie mažų tarpelių tarp medžių ir tvoros ir galėsite nesibaiminant nupjauti žolę nepažeidžiant aplink esančių gėlynų.

 

Vejapjovė

Erdvesniems ir didesniems plotams, kuriuose dažniausiai leidžiate dūkti vaikams ir su mažaisiai žaidžiate futbolą ar planuojate didesnius draugų susibūrimus, mažos žoliapjovės neužteks, nes su ja tiesiog pernelyg greitai pavargsite. Tad didesniems plotams reikalinga arba savaeigė vajapjovė, arba robotas, kuris darbą atliks už Jus. Kada ir kurį rinktis? Na, pagalvokite, kiek laiko galite skirti savo kiemo priežiūrai ir pagal tai spręskite.

 

Gyvatvorių žirklės

Akumuliatorinė žoliapjovė nepadės Jums susitvarkyti su netvarkinga gyvatvore, o ši išskirtinai prideda kiemui estetikos. Tad prižiūrėti ją būtina, o išsikišusias šakeles karpyti ir formuoti bus daug patogiau su specialia įranga nei minimalu sekatoriumi. Tad jei Jūsų kieme auga milžiniška gyvatvorė, nepamirškite, kad ji taip pat pareikalaus dėmesio, o specialios gyvatvorių žirklės leis greičiau įveikti jos keliamus iššūkius.

 

Tegul Jūsų sodas džiugina ne tik Jus, bet ir kelia susižavėjimą Jūsų kaimynams ar svečiams. Juk taip gera didžiuotis tvarkingu kiemu ir leisti jame laiką, kai niekas “nebabado” akių. Tvarkingas, gražus ir estetiškas galinis kiemas – tai, kas skatina daugiau laiko praleisti namuose su šeima. Argi ne to mums dažniausiai ir trūksta?